Zaloguj się | Rejestracja

Sukces ucznia ze szkoły podstawowej w Dołujach

niedziela, 19 maja 2024 r., godz. 17:05  |  Wersja do druku

W Policach odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Jednym z laureatów turnieju został Franciszek Bednarz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach, który będzie reprezentował województwo zachodniopomorskie w eliminacjach ogólnopolskich.W sobotę, 11 maja w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Do konkursu przystąpiło 60 uczestników z terenu województwa zachodniopomorskiego. Pierwsza część składała się z testu pisemnego, a następnie z zadań praktycznych i finału ustnego.

Przed rozpoczęciem zmagań dzieci i młodzieży, w imieniu Powiatu Polickiego Jacek Fabisiak Członek Zarządu Powiatu w Policach życzył wszystkim uczestnikom samych sukcesów. Wyraził również uznanie dla organizatorów, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowali to wydarzenie oraz dla opiekunów za wsparcie uczestników.

W eliminacjach ogólnopolskich województwo zachodniopomorskie reprezentować będzie 6 najlepszych uczestników. Powiat Policki będzie miał też swoich reprezentantów, a są nimi: Franciszek Bednarz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach, który zajął I miejsce w pierwszej grupie wiekowej (klasy I-IV) oraz Wiktoria Kubiak z klasy pożarniczej Zespołu Szkół im I. Łukasiewicza w Policach, która zajęła II miejsce wśród uczniów klas ponadpodstawowych.

Organizatorem wydarzenia był Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Zachodniopomorskiego we współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Powiat Policki ufundował dla wszystkich uczestników drobne upominki.

Źrodła: KP PSP w Policach, Starostwo Powiatowe w Policach

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama