Zaloguj się | Rejestracja

Poważny wypadek na drodze Buk - Stolec

środa, 16 sierpnia 2023 r., godz. 06:53  |  Wersja do druku

W środę, 16 sierpnia w godzinach porannych na drodze powiatowej między miejscowościami Buk i Stolec doszło do poważnego wypadku. Samochód osobowy, którym kierował niepełnoletni kierowca, wypadł z drogi i z dużą siłą uderzył w drzewo.Do zdarzenia doszło po godzinie 4 rano. Samochód osobowy marki Audi z nieznanych jeszcze przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd zatrzymał się dopiero kilkanaście metrów dalej, po drugiej stronie ulicy w przydrożnym rowie.

Na miejscu pojawili się strażacy z jednostek OSP Wołczkowo i OSP Dobra oraz policjanci z komisariatu w Mierzynie. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował kierowcę do szpitala.

"Okazało się, że samochodem kierowała osoba niepełnoletnia. Kierowca miał 17 lat. Ze względu na stan zdrowia nie mogliśmy go jeszcze przesłuchać i ustalić szczegółów zdarzenia" - mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Fot. OSP Wołczkowo

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama