Zaloguj się | Rejestracja

Czujnik dymu ostrzegł przed pożarem

poniedziałek, 13 lutego 2023 r., godz. 10:50  |  Wersja do druku

W niedzielę, 12 lutego krótko przed północą strażacy dostali informację o zadymieniu w domu jednorodzinnym przy ul. Piaskowej w Wołczkowie. Przyczyną było zwarcie w instalacji elektrycznej. Zadziałał czujnik dymu, który znajdował się w nieruchomości.Do zdarzenia doszło w niedzielę, 12 lutego. O godz. 23:40 strażacy otrzymali informację o zadymieniu w domu jednorodzinnym przy ul. Piaskowej w Wołczkowie. Przyczyną było zwarcie w instalacji elektrycznej.

Mimo późnej pory domownicy nie spali, zadziałał również czujnik dymu. Pożar dopiero zaczynał się rozwijać w stropie oraz podłodze nieużytkowanego poddasza.

"Kilka minut więcej i straty mogły być zdecydowanie większe. Dlatego warto wyposażyć nieruchomość w czujnik dymu, jak również w inne czujniki gazów" - informują strażacy z OSP Wołczkowo.

Strażacy ugasili zarzewie pożaru i zabezpieczyli poddasze nieruchomości.

Źródło: OSP Wołczkowo

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama