Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 25 czerwca 2019 r., godz. 13:19  |  przeczytaj więcej
Od piątku, 28 czerwca zmieni się organizacja ruchu w rejonie modernizowanej ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Dojazd do ul. Nad Ruczajem będzie możliwy od strony Redlicy.
wtorek, 25 czerwca 2019 r., godz. 10:13  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 23 czerwca w Bezrzeczu odbył się VIII Bieg Świętojański. Dorośli biegli na dystansie 1 mili. Trasa dla dzieci miała długość 500 metrów. Był też konkurs na najładniejszy wianek i ognisko na zakończenie imprezy. To była kolejna bardzo udana impreza zorganizowana przez LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i GCKiB Filia Bezrzecze.
wtorek, 25 czerwca 2019 r., godz. 07:49  |  przeczytaj więcej
Od 1 lipca 2019 r. Program Rodzina 500+ rusza na nowych zasadach. Świadczenie wychowawcze będzie przysługiwało na każde dziecko do 18-go roku życia, niezależnie od dochodu rodziny.
poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., godz. 17:02  |  przeczytaj więcej
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przygotowało atrakcyjną ofertę dla dzieci na wakacje. W klubie i bibliotece w Dobrej oraz w filiach w Dołujach, Bezrzeczu, Skarbimierzycach, Stolcu, Rzędzinach, Wąwelnicy, Wołczkowie i Mierzynie, odbędą się liczne warsztaty i zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci.
niedziela, 23 czerwca 2019 r., godz. 09:25  |  przeczytaj więcej
Policjanci z Mierzyna razem z niemieckimi kolegami patrolują wspólnie plaże nad jeziorami w Löcknitz, Plöwen i Blankensee. To miejsca, które bardzo chętnie odwiedzają mieszkańcy naszego regionu.
środa, 19 czerwca 2019 r., godz. 14:04  |  przeczytaj więcej
W środę, 19 czerwca w szkołach powadzonych przez Gminę Dobra odbyły się uroczyste apele, podczas których uczniowie szkół podstawowych zakończyli naukę w roku szkolnym 2018/2019.
wtorek, 18 czerwca 2019 r., godz. 16:49  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 23 czerwca w Bezrzeczu odbędzie się kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Dla zawodników przygotowane zostaną trasy o długości 500 metrów (dzieci) oraz 1-2 mili w kategorii kobiety i mężczyźni. Start o godz. 16:30.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama