Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., godz. 12:25  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra otrzyma dofinansowanie unijne na wykonanie inwestycji polegającej na budowie półtorakilometrowego odcinka ulicy Wiosennej w Skarbimierzycach. Dotacja przyznana przez marszałka województwa wynosi 1,4 mln zł. Prowadząca do terenów inwestycyjnych droga powinna być gotowa w listopadzie br.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., godz. 09:33  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 24 czerwca na terenie kompleksu sportowego Orlik w Dobrej odbył się turniej gier i zabaw plebejskich zorganizowany z okazji Nocy Kupały. Była to okazja spędzenia miłego wieczoru w gronie bliskich, jak i możliwość poznania nowych osób. Organizatorzy przygotowali kilka konkursów dla dzieci i dorosłych.
niedziela, 25 czerwca 2017 r., godz. 09:18  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 24 czerwca odbył się Polsko-Niemiecki Rajd Rowerowy Dobra - Blankensee. Jest to jeden z najpopularniejszych transgranicznych rajdów w naszym regionie. W wyprawie szlakiem Elizabeth von Arnim wzięło udział ok. 200 rowerzystów z Polski i Niemiec. Mimo kapryśnej pogody było dużo dobrej zabawy i pozytywnych wrażeń.
piątek, 23 czerwca 2017 r., godz. 14:11  |  przeczytaj więcej
W piątek, 23 czerwca w szkołach prowadzonych przez gminę Dobra odbyły się uroczyste apele, podczas których uczniowie zakończyli naukę w roku szkolnym 2016/2017. Jak co roku, najlepsi uczniowie otrzymali nagrody Wójta Gminy Dobra.
czwartek, 22 czerwca 2017 r., godz. 17:18  |  przeczytaj więcej
Już w sobotę, 24 czerwca w Bezrzeczu odbędzie się II Festyn Parafialny. Organizatorzy zapewnili program bogaty w atrakcje, m.in. zabawy dla dzieci, rodzinne zawody czy konkurs wianków świętojańskich. Zapraszamy na teren obok nowego kościoła, przy ul. Kościelnej 2. Początek festynu o godz. 12:00.
czwartek, 22 czerwca 2017 r., godz. 12:04  |  przeczytaj więcej
15 sierpnia na terenie boiska przy ulicy Sportowej 7 w Dobrej odbędą się Różane Dożynki Gminne. Święto plonów, jak co roku będzie wspaniałą okazją do integracji mieszkańców gminy Dobra, połączonej z kultywowaniem tradycji nawiązującej do obszarów wiejskich, upraw rolnych oraz ciężkiej pracy polskiego rolnika.
czwartek, 22 czerwca 2017 r., godz. 06:08  |  przeczytaj więcej
Od sierpnia 2016 roku trwają prace przy rozbudowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. K.I. Gałczyńskiego w Dobrej. Obecnie prowadzone są prace konstrukcyjne, stawiane są ściany zewnętrzne i działowe, rozprowadzana jest instalacja.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

SCK.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama