Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 16 października 2018 r., godz. 09:27  |  przeczytaj więcej
Ogłoszony został przetarg na budowę torowiska do nowej pętli tramwajowej Mierzyn, przy CH Ster. Termin składania ofert ustalono na 22 listopada 2018 r. Inwestycja zakłada przebudowę trasy tramwajowej na odcinku od Ronda Gierosa do ul. Kwiatowej z dobudową drugiego toru oraz budowę nowego odcinka torowiska dwutorowego od ul. Kwiatowej do nowoprojektowanej pętli Mierzyn. Prace budowlane mają potrwać dwa lata.
poniedziałek, 15 października 2018 r., godz. 09:54  |  przeczytaj więcej
Tylko do wtorku do północy można wpisać się do rejestru wyborców. Dotyczy to m.in. mieszkańców gminy Dobra, którzy zameldowani są w innych miejscowościach. Wpisu dokonać można w Wydziale ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska w Wołczkowie lub przez internet.
niedziela, 14 października 2018 r., godz. 08:15  |  przeczytaj więcej
Strażak Piotr Zygmański z OSP Dobra i st. sierż. Marek Młodawski z Komisariatu Policji w Mierzynie narażając swoje życie wyciągnęli nieprzytomnego mężczyznę z płonącego budynku w Dobrej. To największy akt odwagi. Do pożaru przy ul. Krajobrazowej doszło w nocy z piątku na sobotę. Wójt Gminy Dobra Teresa Dera wystąpi do Starosty Polickiego o nagrodę "Postawa godna naśladowania" dla bohaterskich funkcjonariuszy, którzy uratowali życie mężczyzny.
sobota, 13 października 2018 r., godz. 12:17  |  przeczytaj więcej
W nocy z piątku na sobotę, z 12 na 13 października wybuchł pożar w budynku mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej przy ul. Krajobrazowej w Dobrej. Do szpitala trafiło 5 osób - ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Gmina Dobra zapewniła poszkodowanym tymczasowe miejsce pobytu w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej. Każdy może pomóc poszkodowanej rodzinie wpłacając środki na konto Gminy Dobra - nr 46 1020 4795 0000 9602 0331 9589 z dopiskiem pomoc dla rodziny z Dobrej.
piątek, 12 października 2018 r., godz. 17:38  |  przeczytaj więcej
Nastąpił kolejny, ważny krok przybliżający budowę alternatywnego połączenia drogowego Wołczkowa z Bezrzeczem i Szczecinem. Część nowej drogi przebiegać ma przez tereny wojskowe.
czwartek, 11 października 2018 r., godz. 16:38  |  przeczytaj więcej
W środę, 10 października przekazano do modernizacji odcinek ulicy Jaguara w Dołujach. Jest to już jedna z ostatnich dróg przeznaczonych do utwardzenia płytami drogowymi w tym roku. Pozostały jeszcze m.in. ulice Berberysowa i Parkowa oraz wymiana uszkodzonych płyt na ul. Miętowej w Bezrzeczu, a także ulice Wierzbowa, Krzywa i Majowa w Mierzynie, Łącznie przebudowanych zostanie 27 ulic w 7 miejscowościach.
czwartek, 11 października 2018 r., godz. 13:36  |  przeczytaj więcej
️Za nami pierwszy proces w trybie wyborczym związany z wyborami w gminie Dobra. Kandydatka na wójta Magdalena Zagrodzka złożyła wczoraj w sądzie wniosek o pomówienie wobec kandydatki do rady gminy Dobra z KWW Lokalni. Kandydatka na wójta poprzez swojego pełnomocnika wnosiła o 5000 zł kary i przeprosiny na łamach kilku mediów lokalnych. Sąd Okręgowy w Szczecinie po przeprowadzeniu postępowania w całości oddalił wniosek jako bezzasadny.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama