Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 22 sierpnia 2017 r., godz. 09:42  |  przeczytaj więcej
71-letnia mieszkanka gminy Dobra w jednym z bankomatów na terenie Lubieszyna znalazła ponad pół tysiąca złotych. Kobieta zaniosła pieniądze do Komisariatu Policji w Mierzynie. Pieniądze prawdopodobnie pozostawiono przez nieuwagę.
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., godz. 14:43  |  przeczytaj więcej
W nocy z 20 na 21 sierpnia, doszło do próby włamania do budynku socjalnego usytuowanego na terenie kompleksu Orlik w Dobrej. Urzędnicy proszą o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia.
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., godz. 10:13  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 20 sierpnia otwarto nowy budynek świetlicy środowiskowej w Grzepnicy. Podczas uroczystości dzieci przedstawiły krótki program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawcy świetlicy Janiny Kapłon.
piątek, 18 sierpnia 2017 r., godz. 05:17  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 12 sierpnia na boisku w Skarbimierzycach odbył się festyn rodzinny, zorganizowany przez Koło LZS w Skarbimierzycach, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, Radę Sołecką i mieszkańców. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, m.in zawody sportowe, konkursy dla dorosłych i dzieci, mecze baseballa. Zabawa była doskonała.
czwartek, 17 sierpnia 2017 r., godz. 04:19  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 19 sierpnia na terenie sportowo-rekreacyjnym "Mierzynianka" w Mierzynie odbędą się II Gminne Igrzyska LZS w Dobrej. Na zawodników czeka 7 głównych konkurencji, m.in. strzały piłką nożną do bramki unihokeja, rzut lotką do tarczy, tor sprawnościowy. Początek igrzysk o godz. 10. Serdecznie zapraszamy!
środa, 16 sierpnia 2017 r., godz. 05:10  |  przeczytaj więcej
Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny to tradycyjny już termin Różanych Dożynek odbywających się w Dobrej. Tegoroczne święto plonów już po raz 23 przyciągnęło mieszkańców naszej gminy oraz gości z sąsiednich miejscowości. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
wtorek, 15 sierpnia 2017 r., godz. 05:59  |  przeczytaj więcej
W zeszłym tygodniu Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Wołczkowo pomagała w poszukiwaniach 85-letniego mieszkańca Gryfina. Dwudniowa akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. W godzinach wieczornych odnaleziono wyczerpanego mężczyznę, który trafił do szpitala. Druhowie z GPR OSP Wołczkowo mieli okazję przetestować w realnych działaniach niedawno sfinansowany nowoczesny pojazd ratowniczy.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

SCK.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama