Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 18 czerwca 2021 r., godz. 08:25  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra zajmuje 1. miejsce w województwie zachodniopomorskim, jeśli chodzi o poziom zaszczepienia mieszkańców pełną dawką szczepionki przeciwko COVID-19. Procent pacjentów zaszczepionych pełną dawką w naszej gminie wynosi już 36,0%. To 18 wynik w całej Polsce. W pełni zaszczepionych jest 9026 osób na 25061 mieszkańców.
czwartek, 17 czerwca 2021 r., godz. 17:25  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 17 czerwca 2021 r., godz. 08:25  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra zwróciła się z prośbą do mieszkańców gminy o rozważne i możliwie oszczędne korzystanie z wody dostarczanej z gminnej sieci wodociągowej. Pobór wody do napełnienia basenu czy podlewania trawnika może spowodować, że w tym samym momencie innym braknie jej do celów bytowo-socjalnych w gospodarstwach domowych.
środa, 16 czerwca 2021 r., godz. 09:25  |  przeczytaj więcej
Straż Gminna w Dobrej apeluje do kierowców o zgłaszanie do odpowiedniego wydziału komunikacji faktu sprzedaży lub kupna pojazdu. Pamiętajmy, że w przypadku zdarzeń drogowych, takich jak nieprawidłowe parkowanie, porzucenie pojazdu czy np. ucieczka z miejsca wypadku, służby porządkowe skontaktują się z właścicielem pojazdu, który widnieje w systemie CEPIK.
wtorek, 15 czerwca 2021 r., godz. 12:39  |  przeczytaj więcej
We wtorek, 15 czerwca na dziedzińcu Muzeum Narodowego w Szczecinie odbyła się konferencja poświęcona historii amerykańskiej Latającej Fortecy. Elementy samolotu zostały wydobyte podczas modernizacji toru wodnego Świnoujście - Szczecin. W trakcie konferencji zaprezentowano też elementy i historię Latającej Fortecy, której szczątki spoczywają na dnie jeziora Stolsko w gminie Dobra.
wtorek, 15 czerwca 2021 r., godz. 08:46  |  przeczytaj więcej
Oficjalnie zakończyły się roboty budowlane na nowej ścieżce rowerowej Łęgi - Stolec. Gmina Dobra przystąpiła już do odbioru technicznego inwestycji. Nowa trasa ma 3,5 metra szerokości i ponad 5 km długości. Wykonano również miejsca odpoczynku dla rowerzystów. Wartość wykonanych prac to ponad 4,7 mln zł.
poniedziałek, 14 czerwca 2021 r., godz. 06:53  |  przeczytaj więcej
Trwają konsultacje społeczne w sprawie sporządzenia projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru gminy Dobra, w ramach projektu "Planowanie z mieszkańcami" (POWR.02.19.00-00-KP12/18). Głównym celem konsultacji jest możliwie szerokie poznanie opinii i preferencji mieszkańców gminy.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama