Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 15 lutego 2019 r., godz. 08:55  |  przeczytaj więcej
W okresie ferii zimowych w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach przeprowadzony został kapitalny remont łazienki. Poszerzono drzwi wejściowe, wyodrębniono dodatkową toaletę z przeznaczeniem dla najmłodszych dzieci, wymieniono glazurę na ścianach i podłodze, armaturę łazienkową oraz oświetlenie.
czwartek, 14 lutego 2019 r., godz. 16:34  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy na premierę filmu "Świdwie Sanctus", która odbędzie się 18 lutego w MOK Police o godz. 19. Głównymi bohaterami filmu jest fauna i flora Rezerwatu Świdwie, którym towarzyszą profesjonalni aktorzy oraz amatorzy. Za zdjęcia odpowiadają Bartosz Jurgiewcz oraz Przemek Wójcik. Po pokazie zaplanowano recital wybitnego aktora Lecha Dyblika, który zagrał główną rolę w kinowym obrazie opowiadającym o Świdwiu.
czwartek, 14 lutego 2019 r., godz. 09:48  |  przeczytaj więcej
Pani Walentyna z Bezrzecza skończyła 101 lat. Mieszkanka gminy Dobra obchodziła swoje urodziny w środę, 13 lutego.
środa, 13 lutego 2019 r., godz. 15:26  |  przeczytaj więcej
Sześć firm jest zainteresowanych budową torowiska do nowej pętli tramwajowej Mierzyn, przy CH Ster. Najtańsza oferta to prawie 90 mln złotych, tymczasem Szczecin oszacował koszt prac budowlanych na 64 mln zł.
środa, 13 lutego 2019 r., godz. 10:31  |  przeczytaj więcej
We wtorek, 12 lutego w Starostwie Powiatowym w Policach odbyło się XVI Forum Samorządowe. Było to pierwsze spotkanie przedstawicieli samorządów z powiatu polickiego w nowej kadencji 2018-2023.
wtorek, 12 lutego 2019 r., godz. 18:49  |  przeczytaj więcej
W piątek, 15 lutego w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbędzie się noworoczne spotkanie przedstawicieli samorządu z przedsiębiorcami, którzy prowadzą działalność gospodarczą w gminie Dobra. Początek spotkania o godz. 15:00.
wtorek, 12 lutego 2019 r., godz. 10:36  |  przeczytaj więcej
Prawie 2,5 promila alkoholu miał młody mężczyzna, który wjechał samochodem do przydrożnego rowu w sąsiadującej z gminą Dobra miejscowości Stobno. Kierowca tłumaczył, że jechał do sklepu po alkohol, ale stracił panowanie nad pojazdem.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama