Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 17 stycznia 2020 r., godz. 18:58  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra wspomoże finansowo Powiat Policki przy remoncie drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra. W budżecie na 2020 r. zarezerwowano na ten cel 1.000.000 złotych. Droga zostanie wyremontowana od lasu przy jeziorze Głębokie do ronda w Dobrej.
piątek, 17 stycznia 2020 r., godz. 14:21  |  przeczytaj więcej
Jak informuje ZDiTM Szczecin, który odpowiada za komunikację autobusową w gminie Dobra, w poniedziałek 20 stycznia ulegnie zmiana lokalizacja przystanków dla linii 105, 121 i 535 (nocny).
piątek, 17 stycznia 2020 r., godz. 13:06  |  przeczytaj więcej
W piątek, 24 stycznia w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbędzie się noworoczne spotkanie przedstawicieli samorządu z przedsiębiorcami, którzy prowadzą działalność gospodarczą w gminie Dobra. Początek spotkania o godz. 15:00.
czwartek, 16 stycznia 2020 r., godz. 19:56  |  przeczytaj więcej
Przedstawiamy pierwsze wiadomości nowej telewizji lokalnej TV News. W programie: Gmina Dobra ma wicewójta z Mierzyna, rekordowa zbiórka WOŚP, 61 mln zł na inwestycje, oświetlenie na przejściach, strażacy z Dobrej mają nowy wóz. Zapraszamy do oglądania.
czwartek, 16 stycznia 2020 r., godz. 16:03  |  przeczytaj więcej
Do Straży Gminnej w Dobrej wpłynęło zgłoszenie mieszkańca gminy dotyczące wyrzuconych odpadów komunalnych na prywatnej działce w pobliżu ulicy Antylopy w Dołujach. Charakter śmieci wskazywał, że pochodzą one z nieruchomości znajdującej się w niedalekiej okolicy.
środa, 15 stycznia 2020 r., godz. 18:00  |  przeczytaj więcej
Jest już wstępna koncepcja zagospodarowania boiska w Lubieszynie. Wizualizacje biura architektonicznego MD Polska przedstawiła Radna Gminy Dobra Katarzyna Marks. Koncepcja zakłada budowę boiska wielofunkcyjnego, ścieżek zdrowia oraz pumptracka.
środa, 15 stycznia 2020 r., godz. 09:30  |  przeczytaj więcej
W piątek, 17 stycznia w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Dołujach odbędzie się 15. edycja Gminnego Przeglądu Zespołów Jasełkowych. Wezmą w niej udział dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy Dobra.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama