Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 25 października 2016 r., godz. 12:48  |  przeczytaj więcej
Przełom października i listopada to okres, w którym częściej niż zwykle odwiedzamy groby naszych bliskich. Wiele osób pojawi się w tym czasie na trzech cmentarzach komunalnych usytuowanych w gminie Dobra: w Mierzynie, Wołczkowie i Dobrej.
wtorek, 25 października 2016 r., godz. 10:28  |  przeczytaj więcej
Do 30 listopada mieszkańcy gminy Dobra mogą spalać na terenie swoich nieruchomości odpady pochodzące z pielęgnacji roślin. Straż gminna apeluje, aby przy okazji jesiennych porządków w ogrodach nie powodować sytuacji uciążliwych dla sąsiadów.
poniedziałek, 24 października 2016 r., godz. 18:04  |  przeczytaj więcej
15 stycznia 2017 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagra w gminie Dobra. Pieniądze zebrane podczas 25. Finału będą przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Chcesz się włączyć w akcję? Dołącz do nas i zostań wolontariuszem!
poniedziałek, 24 października 2016 r., godz. 07:42  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 22 października na terenie gminy Dobra odbyła inwentaryzacja dzików. W liczeniu zwierząt uczestniczyli przedstawiciele kół łowieckich, straży pożarnej i urzędu gminy. Ogólnokrajową akcję zarządził Minister Środowiska, w związku ze wzrastającym zagrożeniem rozprzestrzenienia się wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF).
sobota, 22 października 2016 r., godz. 14:33  |  przeczytaj więcej
W sobotę w Bezrzeczu miało się odbyć Święto Latawca. Organizatorzy byli przygotowani do rozpoczęcia zmagań latawców, jednak pogoda pokrzyżowała wszystkim plany. Ze względu na padający deszcz postanowiono wspólnie przenieść imprezę na niedzielę, 6 listopada (godz. 14:00). Miejsce bez zmian: boisko sportowe przy ul. Górnej. Trzymajmy kciuki za pogodę.
piątek, 21 października 2016 r., godz. 13:11  |  przeczytaj więcej
Możliwe, że już w 2019 roku w Mierzynie zlokalizowane będzie kino. Ma to związek z planowaną rozbudową Centrum Handlowego Ster. Inwestycja będzie realizowana na działce o powierzchni 8 hektarów, znajdującej się po zachodniej stronie istniejącego kompleksu handlowego, w części już na terenie Mierzyna.
piątek, 21 października 2016 r., godz. 07:29  |  przeczytaj więcej
W ostatnich dniach, szkoły w Bezrzeczu i Dołujach odwiedzili pracownicy straży gminnej i dzielnicowy asp. Dariusz Podhajny. Funkcjonariusze spotkali się z dziećmi w ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły" i przypomnieli o zasadach poruszania się po drodze.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama