Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 09 grudnia 2022 r., godz. 09:38  |  przeczytaj więcej
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej otrzymało wyróżnienie za zaangażowanie i działania związane z projektem Europejskie Dni Dziedzictwa. Tegoroczna, jubileuszowa 30. edycja Europejskich Dni Dziedzictwa nawiązywała do podpisanej przez Polskę Konwencji Ramowej Rady Europy o wartości dziedzictwa kulturowego dla społeczeństwa.
czwartek, 08 grudnia 2022 r., godz. 14:39  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 08 grudnia 2022 r., godz. 11:27  |  przeczytaj więcej
W gminie Dobra przeprowadzono badania jakości powietrza za pomocą antysmogowego drona. Jest to jeden z elementów projektu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego mającego na celu zwrócenie uwagi lokalnych społeczności na temat smogu i metod walki z nim.
środa, 07 grudnia 2022 r., godz. 08:54  |  przeczytaj więcej
Od soboty w gminie Dobra trwają zabawy mikołajkowe. Św. Mikołaj zawitał już m.in. do Dobrej, Bezrzecza, Buku, Wąwelnicy i Mierzyna, gdzie odbyły się "Mikołajki na sportowo". Na terenie rekreacyjnym Mierzynianka dzieci mogły wziąć udział w zawodach i wygrać atrakcyjne nagrody. Odbyły się też warsztaty z harcerzami.
wtorek, 06 grudnia 2022 r., godz. 17:23  |  przeczytaj więcej
We wtorek, 6 grudnia dwie pary dostojnych jubilatów z gminy Dobra odebrały medale za 50 lat pożycia małżeńskiego nadane przez Prezydenta RP. Odznaczenia otrzymali Państwo Czesława i Czesław Ankudowicz z Dołuj oraz Grażyna i Piotr Gabinowscy z Wołczkowa.
wtorek, 06 grudnia 2022 r., godz. 09:20  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 3 grudnia w klubie w Skarbimierzycach odbył się Maraton Pisania Listów Amnesty International. Podczas 12-godzinnego maratonu uczestnicy napisali łącznie 43 listy.
poniedziałek, 05 grudnia 2022 r., godz. 09:39  |  przeczytaj więcej
Dzięki głosom mieszkańców Mierzyna i gminy Dobra inwestycja związana z wymianą nawierzchni boiska na terenie rekreacyjnym Mierzynianka zdobyła dofinansowanie w kwocie 161 tys. złotych. Na mierzyński projekt można było głosować w ramach konkursu "Sportowo Kulturalnie Lokalnie" ogłoszonego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama