Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

sobota, 29 kwietnia 2017 r., godz. 05:40  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Filipem Mozolem, mieszkańcem Dobrej, który profesjonalnie zajmuje się e-sportem. Najprościej wyjaśniając jest to forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe. Choć wielu z nas kojarzy gry jako przyjemną formę zabawy, rywalizacją e-sportowców od dłuższego czasu interesują się miliony fanów.
piątek, 28 kwietnia 2017 r., godz. 12:23  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 27 kwietnia odbyła się XXIII sesja Rady Gminy Dobra. Podczas sesji radni przyjęli szereg uchwał i zapoznali się m.in. z informacją na temat bezrobocia na terenie gminy Dobra.
piątek, 28 kwietnia 2017 r., godz. 07:23  |  przeczytaj więcej
Ponad milion złotych trafi na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach Pomorza Zachodniego. Decyzję o przyznaniu dotacji podjął Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego. 10 tysięcy złotych z tej kwoty zostanie przeznaczone na prace konserwatorskie w kościele w Bezrzeczu.
czwartek, 27 kwietnia 2017 r., godz. 16:23  |  przeczytaj więcej
W pierwszy, majowy weekend rozpoczną się obchody 20-lecia Klubu Kawaleryjskiego im. 12 Pułku Ułanów Podolskich. W ramach obchodów, które odbędą się w dniach 5-7 maja, rozegrana zostanie próba "militari" (zawody kawaleryjskie). Organizatorzy zapraszają też wszystkich chętnych do otwartego sparingu - próby ujeżdżenia oraz próby parkurowo-krosowej, które odbędą się w stanicy ułańskiej położonej w sąsiedztwie Wołczkowa.
czwartek, 27 kwietnia 2017 r., godz. 13:24  |  przeczytaj więcej
Najprawdopodobniej w maju rozpocznie się przebudowa prawie 600-metrowego odcinka ulicy Długiej w Mierzynie. Powiat Policki wybrał już wykonawcę tej inwestycji. Najkorzystniejszą ofertę w przetargu złożyła firma EUROVIA S.A.
czwartek, 27 kwietnia 2017 r., godz. 10:03  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, na wykonanie docieplenia budynku szkoły podstawowej w Dobrej. Umowa o przekazaniu środków podpisana została we wtorek, 25 kwietnia.
środa, 26 kwietnia 2017 r., godz. 15:25  |  przeczytaj więcej
W minioną sobotę, 22 kwietnia w Policach odbył się IV Zjazd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Zachodniopomorskiego. Podczas spotkania wyróżniono zasłużonych strażaków. W gronie nagrodzonych osób znalazł się Eugeniusz Wawrzoła - Prezes Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Dobrej.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

SCK.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej o 60% w stosunku do ceny oszacowania) do sprzedaży dwie niezabudowane działki rolne położone w Łęgach (gmina Dobra koło Szczecina) o pow.: 1,0666 ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 888 088 222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama