Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

czwartek, 08 grudnia 2016 r., godz. 11:44  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 8 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanej drogi prowadzącej z Dobrej do Grzepnicy. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele Urzędu Gminy Dobra i Starostwa Powiatowego w Policach. Przebudowa nawierzchni drogi powiatowej nr 3911Z obejmowała odcinek w ciągu ulic Graniczej i Dębowej.
czwartek, 08 grudnia 2016 r., godz. 08:38  |  przeczytaj więcej
Trwa zbiórka pieniędzy na operację nóżek Victorii Komada. W najbliższym czasie odbędą się imprezy, na których sprzedawane będą ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe i domowe ciasta. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie dla Victorii.
środa, 07 grudnia 2016 r., godz. 19:53  |  przeczytaj więcej
W dniu Św. Mikołaja odbyła się w Skarbimierzycach impreza dla najmłodszych mieszkańców. Dzieci świetnie bawiły się przy granej na żywo muzyce. Zabawę zorganizowało Gminne Centrum Kultury i Bibliotek przy współpracy z Kołem LZS Skarbimierzyce.
środa, 07 grudnia 2016 r., godz. 12:53  |  przeczytaj więcej
We wtorek, 6 grudnia odbył się bieg mikołajkowy zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową w Rzędzinach i LZS w Buku. Na dzieci czekała wielka niespodzianka. Na imprezie pojawił się gość specjalny - Święty Mikołaj.
środa, 07 grudnia 2016 r., godz. 08:00  |  przeczytaj więcej
We wtorek, 6 grudnia w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Bezrzeczu dzieci wypiekały i zdobiły mikołajkowe pierniki. Ta tradycyjna już przedświąteczna impreza, organizowana przez Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Ludowe Zespoły Sportowe w Bezrzeczu i filię Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek, zgromadziła liczne grono dzieci i rodziców.
wtorek, 06 grudnia 2016 r., godz. 10:37  |  przeczytaj więcej
Policjanci z komisariatu w Mierzynie zatrzymali pracownika jednej z firm kurierskich, który zamiast dostarczać paczki odbiorcom, kradł je. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
poniedziałek, 05 grudnia 2016 r., godz. 16:27  |  przeczytaj więcej
Powiat Policki otrzymał nagrodę główną w kategorii "Samorząd przyjazny ekonomii społecznej" w konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego "Lider Ekonomii Społecznej 2016". W poniedziałek, 5 grudnia marszałek Olgierd Geblewicz wręczył nagrodę wicestaroście Mariuszowi Sarneckiemu. Przypomnijmy, Gmina Dobra zdobyła tą samą nagrodę w 2013 roku podczas pierwszej edycji konkursu.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

Kociuba.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama