Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

sobota, 20 stycznia 2018 r., godz. 06:28  |  przeczytaj więcej
Mija pierwszy tydzień ferii zimowych. W szkołach na terenie gminy Dobra odbywają się półkolonie, a w świetlicach wiejskich zajęcia dla dzieci i młodzieży. W pomoc przy organizacji półkolonii zaangażowało się wiele instytucji, m.in.: Policja, GZ Ludowe Zespoły Sportowe, Straż Gminna, OSP z Dobrej i Wołczkowa, lokalne stowarzyszenia oraz animatorzy z Orlika w Dobrej.
piątek, 19 stycznia 2018 r., godz. 11:31  |  przeczytaj więcej
Rada Osiedla Krzekowo-Bezrzecze czyni starania, aby na terenie w okolicy piekarni na Krzekowie powstał pierwszy w Szczecinie skwer militarno-edukacyjny upamiętniający misia Wojtka. W planach jest m.in. budowa zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej i… gigantycznego pluszowego misia.
czwartek, 18 stycznia 2018 r., godz. 11:39  |  przeczytaj więcej
Kierowcy podróżujący drogami w gminie Dobra powinni zachować szczególną ostrożność. W wielu miejscach tworzą się duże wyrwy mogące stać się przyczyną uszkodzenia aut. W środowy wieczór szczególnie przekonali się o tym kierowcy podróżujący drogą powiatową w Bezrzeczu.
środa, 17 stycznia 2018 r., godz. 13:53  |  przeczytaj więcej
Prace przy rozbudowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. K.I. Gałczyńskiego w Dobrej zmierzają ku końcowi. Wykonawcy inwestycji do zrobienia pozostały już głównie prace wykończeniowe wewnątrz budynku oraz zagospodarowanie terenu przy szkole.
niedziela, 14 stycznia 2018 r., godz. 19:51  |  przeczytaj więcej
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zagrała w gminie Dobra. W niedzielę, 14 stycznia od rana w różnych punktach naszej gminy kwestowali wolontariusze. Po południu w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się wielki finał. Były występy, pokazy i licytacje. Zebrano łącznie kwotę: 40.650,15 zł i 233,01 euro.
sobota, 13 stycznia 2018 r., godz. 09:11  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 14 stycznia w najbardziej ruchliwych miejscach naszej gminy wolontariusze kwestować będą na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Część artystyczna związana z finałem WOŚP, jak co roku odbędzie się w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu.
piątek, 12 stycznia 2018 r., godz. 16:51  |  przeczytaj więcej
Młodzi aktorzy z Teatrzyku Fioretti po raz kolejny przedstawili "Opowieść Wigilijną" według opowiadania Charlesa Dickensa. Spektakl odbył się w niedzielę, 7 stycznia na deskach Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama