Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

środa, 24 sierpnia 2016 r., godz. 10:29  |  przeczytaj więcej
Na przełomie lipca i sierpnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu, przy ul. Górnej 3 przeprowadzono generalny remont sali lekcyjnej nr 12. Środki na ten cel pochodziły z budżetu Gminy Dobra.
wtorek, 23 sierpnia 2016 r., godz. 06:47  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 20 sierpnia pięćdziesiątą rocznicę ślubu świętowali Państwo Irena i Czesław Sztylc. Tego też dnia odebrali z rąk Wójt Gminy Dobra Teresy Dera medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.
poniedziałek, 22 sierpnia 2016 r., godz. 11:21  |  przeczytaj więcej
Kilka dni pozostało do rozpoczęcia największej w tym roku imprezy sportowej w gminie Dobra. W piątek, 26 sierpnia rusza kolejna edycja rajdu Columna Medica Baja Poland, którego trasy częściowo przebiegać będą przez naszą gminę.
piątek, 19 sierpnia 2016 r., godz. 12:00  |  przeczytaj więcej
Do końca wakacji pozostało tylko kilkanaście dni. Sprawdziliśmy, jak podczas letnich tygodni spędzali czas najmłodsi mieszkańcy sołectwa Grzepnica. Dla dzieci, które przebywały w tym czasie w domach, szeroką ofertę przygotowała m.in. świetlica środowiskowa.
piątek, 19 sierpnia 2016 r., godz. 06:24  |  przeczytaj więcej
Wszystkich mieszkańców Bezrzecza serdecznie zapraszamy na Festyn rodzinny na pożegnanie wakacji, który odbędzie się w niedzielę, 28 sierpnia o godz. 16:00, na boisku sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu przy ul. Górnej.
czwartek, 18 sierpnia 2016 r., godz. 12:26  |  przeczytaj więcej
W piątek, 19 sierpnia punktualnie o godzinie 11:55 w całej gminie Dobra zawyją syreny alarmowe. Sygnał będzie formą uczczenia pamięci, zmarłego przed kilkoma dniami Wojewody Zachodniopomorskiego, Piotra Jani.
czwartek, 18 sierpnia 2016 r., godz. 06:00  |  przeczytaj więcej
We wtorek, 16 sierpnia urząd gminy zakończył przyjmowanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Mieszkańcy złożyli łącznie około 30 projektów. Obecnie trwa ich wstępna weryfikacja.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama