Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 20 października 2017 r., godz. 17:22  |  przeczytaj więcej
Do połowy grudnia powinien być gotowy półtorakilometrowy odcinek drogi łączącej Redlicę i Wołczkowo. Prace budowlane już trwają. Nowa droga znacznie skróci czas przejazdu z Mierzyna, Dołuj i Skarbimierzyc do Wołczkowa.
piątek, 20 października 2017 r., godz. 06:23  |  przeczytaj więcej
10 października w świetlicy środowiskowej w Buku odbyło się XII Forum Samorządowe. Podczas Forum, które prowadził Cezary Arciszewski, Przewodniczący Rady Powiatu w Policach, podjęto wiele ważnych dla samorządów kwestii.
czwartek, 19 października 2017 r., godz. 08:15  |  przeczytaj więcej
Dopiero wiosną 2018 roku ruszyć powinny prace przy przebudowie ulic Modrej i Koralowej w szczecińskiej części Bezrzecza. Oznacza to kolejne opóźnienie tej ważnej, także dla mieszkańców gminy Dobra inwestycji.
środa, 18 października 2017 r., godz. 12:35  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 14 października w Rzędzinach pojawiła się Objazdowa Akademia Cyrkowa. W ramach spotkania, we wspólnych warsztatach cyrkowych z mieszkańcami miejscowości uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Szczecinie.
środa, 18 października 2017 r., godz. 08:03  |  przeczytaj więcej
Rozpoczęła się kampania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w powiecie polickim - "Na drodze wybierz Życie". Jest to już trzecia edycja projektu realizowanego przy wsparciu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie. Jego celem jest zwiększenie świadomości uczestników ruchu drogowego.
wtorek, 17 października 2017 r., godz. 15:54  |  przeczytaj więcej
Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus podsumował swoją tegoroczną działalność i przedstawił plany na 2018 rok. Gryfus od kilku lat jest organizatorem największych na Pomorzu Zachodnim wydarzeń dla miłośników turystyki rowerowej. W tym roku klub zorganizował m.in. Mierzyński Rajd Rowerowy oraz Rodzinny Rajd Rowerowy do Rezerwatu Świdwie.
wtorek, 17 października 2017 r., godz. 12:15  |  przeczytaj więcej
Ruszyły darmowe zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Dobra. Treningi odbywają się w poniedziałki i czwartki na terenie kompleksu sportowego Orlik w Dobrej. Zapraszamy do udziału!
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

SCK.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama