Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 05 marca 2021 r., godz. 09:47  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra od wielu lat realizuje program usuwania wyrobów zawierających azbest. Również w tym roku akcja będzie kontynuowana. Do końca marca Urząd Gminy Dobra przyjmować będzie wnioski o dofinansowanie usunięcia wyrobów zawierających azbest.
czwartek, 04 marca 2021 r., godz. 14:57  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia najnowszych Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 04 marca 2021 r., godz. 08:54  |  przeczytaj więcej
Trwają prace przy budowie parku rodzinnego w rejonie ulic Lipowej i Ogrodowej w Wołczkowie. Inwestycja zakłada wybudowanie wiaty i sceny wraz z urządzeniami i infrastrukturą techniczną. Teren będzie oświetlony i dostosowany dla osób niepełnosprawnych, a obok powstanie parking.
wtorek, 02 marca 2021 r., godz. 19:59  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra po raz kolejny została wyróżniona w plebiscycie "Liderzy Dostępności Danych Przestrzennych INSPIRE". Podobnie jak rok i dwa lata temu, nasza gmina zajęła 3 miejsce pod względem liczby wejść na samorządowy portal mapowy.
wtorek, 02 marca 2021 r., godz. 15:51  |  przeczytaj więcej
Pan Jan Flisek z Mierzyna skończył 100 lat. Z tej okazji przedstawiciele Urzędu Gminy Dobra wręczyli jubilatowi kwiaty, dyplom i pamiątkowy zegar. Był też tort i symboliczna lampka szampana.
wtorek, 02 marca 2021 r., godz. 13:05  |  przeczytaj więcej
Jeden z największych pracodawców w regionie - DGS zmienił się w "Demant". Firma od 2020 roku zatrudniła łącznie ponad 120 nowych specjalistów i planuje dalszy rozwój.
wtorek, 02 marca 2021 r., godz. 08:24  |  przeczytaj więcej
W marcu odbędzie się pierwsza w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odpady będą zbierane w gminie Dobra w trzy kolejne soboty: 6, 13 i 20 marca. Kontenery staną łącznie w 17 miejscowościach.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama