Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

poniedziałek, 27 maja 2024 r., godz. 08:54  |  przeczytaj więcej
Ludowe Zespoły Sportowe Koło Dobra, ExtremE WOLF oraz Koło Gospodyń Wiejskich Witaj w Grzepnicy zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Dobra wraz z pociechami na wyjątkowy bieg dla dzieci. Sportowe wydarzenie odbędzie się w sobotę, 1 czerwca na boisku w Dobrej.
sobota, 25 maja 2024 r., godz. 09:24  |  przeczytaj więcej
W Przedszkolu Publicznym nr 1 w Mierzynie odbyła się I Olimpiada Sportowa "Aktywny przedszkolak". Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych i wygrywały dyplomy, medale i puchary.
piątek, 24 maja 2024 r., godz. 14:44  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra zawiadamia o przystąpieniu do sporządzenia planu ogólnego gminy Dobra wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Zgodnie z nowymi przepisami plan ogólny zastąpi studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.
piątek, 24 maja 2024 r., godz. 12:59  |  przeczytaj więcej
Podczas II sesji Rady Gminy Dobra, która odbyła się w połowie maja, mogliśmy poznać nową wicewójt. Stanowisko to objęła Anna Rybakiewicz, wicestarosta policki w latach 2010-2014.
czwartek, 23 maja 2024 r., godz. 15:47  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 23 maja 2024 r., godz. 13:42  |  przeczytaj więcej
Stowarzyszenie Carpe diem i Szczecińska Agencja Koncertowa zapraszają na pierwsze w tym roku ogrodowe spotkanie z cyklu "Otwarte Ogrody Sztuki". W niedzielę, 26 maja o godz. 12:00 w ogrodzie Zofii Marzec-Koronczewskiej i Dariusza Koronczewskiego przy ul. Sosnowej 6 w Bezrzeczu rozpocznie się niezwykły koncert, łączący piękno polskich piosenek lat 70-tych i 80-tych oraz najlepsze cechy brzmieniowe współczesnej sceny muzycznej.
czwartek, 23 maja 2024 r., godz. 07:21  |  przeczytaj więcej
Siedem firm zainteresowanych jest budową dróg na osiedlu za Stokrotką w Bezrzeczu. W Urzędzie Gminy Dobra otwarto oferty złożone w przetargu na realizację inwestycji.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama