Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

środa, 27 lipca 2016 r., godz. 12:38  |  przeczytaj więcej
W okolicy byłego przejścia granicznego w Lubieszynie, po niemieckiej stronie granicy rozwieszone zostały antyimigranckie plakaty. Ich autorem jest partia NPD, która sprzeciwia się przyjmowania do Niemiec imigrantów z Bliskiego Wschodu.
środa, 27 lipca 2016 r., godz. 07:59  |  przeczytaj więcej
Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu przygotowało dla Urzędu Miasta Szczecin projekt przedłużenia linii tramwajowej do granic Szczecina z Mierzynem. Gotowe są też wizualizacje prezentujące m.in. nową pętlę tramwajową przy CH Ster.
wtorek, 26 lipca 2016 r., godz. 09:55  |  przeczytaj więcej
Zakończył się przetarg na wykonanie kolumbarium na terenie cmentarza komunalnego w Dobrej. Wybrana przez urząd gminy firma zobowiązała się do wykonania inwestycji za kwotę około 250 tysięcy złotych.
poniedziałek, 25 lipca 2016 r., godz. 07:37  |  przeczytaj więcej
W święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, 15 sierpnia w gminie Dobra na terenie boiska przy ulicy Sportowej odbędą się Różane Dożynki Gminne. Będzie to już 22. edycja dożynek, a wśród przygotowanych przez organizatorów atrakcji znajdą się dwa konkursy, które wyłonią najokazalsze płody rolne oraz najpiękniejszą różaną kompozycję kwiatową.
sobota, 23 lipca 2016 r., godz. 08:20  |  przeczytaj więcej
W środę, 20 lipca podpisano umowę na rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej. Wykonawcą prac budowlanych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EBUD Przemysłówka z siedzibą w Bydgoszczy. Wkrótce wykonawcy przekazany zostanie plac budowy.
piątek, 22 lipca 2016 r., godz. 06:09  |  przeczytaj więcej
Policja szuka świadków wypadku na ul. Koralowej w szczecińskiej części Bezrzecza. Do zdarzenia doszło 14 lipca 2016 r. o godz. 11:55. Kierująca samochodem osobowym potrąciła motorowerzystkę, która doznała obrażeń ciała.
czwartek, 21 lipca 2016 r., godz. 08:40  |  przeczytaj więcej
Rajd Baja Poland 2016 zostanie rozegrany już po raz ósmy z rzędu. Impreza z bazą w Szczecinie i odcinkami specjalnymi w okolicach Dobrej, Lubieszyna oraz na poligonie w Drawsku Pomorskim wystartuje w piątek, 26 sierpnia 2016 r. Trasa rajdu liczy 788 kilometrów spośród których 472 km stanowią odcinki specjalne.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama