Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

niedziela, 15 stycznia 2017 r., godz. 20:57  |  przeczytaj więcej
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w gminie Dobra. W niedzielę, 15 stycznia od rana w różnych punktach naszej gminy kwestowali wolontariusze. Po południu w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się wielki finał. Były występy, pokazy i licytacje. Zebrano łącznie rekordową kwotę: 50.479,83 zł i 299,41 euro.
sobota, 14 stycznia 2017 r., godz. 07:31  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 15 stycznia jak co roku w najbardziej ruchliwych miejscach naszej gminy, 35 wolontariuszy kwestować będzie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Część artystyczna związana z finałem WOŚP odbędzie się w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu.
piątek, 13 stycznia 2017 r., godz. 16:59  |  przeczytaj więcej
Za nami świąteczne leniuchowanie i sylwestrowe szaleństwo. Jeśli więc w wirze minionych dni i licznych przygotowań nie mieliście czasu sięgnąć po książkę, to najwyższy czas nadrobić zaległości. Biblioteka w Mierzynie przygotowała atrakcyjną ofertę dla czytelników.
piątek, 13 stycznia 2017 r., godz. 11:43  |  przeczytaj więcej
W poniedziałek, 7 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej przy ulicy Górnej 3 odbędzie się zebranie wiejskie mieszkańców Bezrzecza. Początek spotkania o godzinie 18.00.
czwartek, 12 stycznia 2017 r., godz. 13:28  |  przeczytaj więcej
Do końca lutego, Urząd Gminy Dobra przyjmować będzie wnioski o dofinansowanie usunięcia wyrobów zawierających azbest z terenu nieruchomości. O pomoc mogą się ubiegać m.in. osoby fizyczne, stowarzyszenia, fundacje oraz wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.
czwartek, 12 stycznia 2017 r., godz. 09:19  |  przeczytaj więcej
Ruszył organizowany przez Starostwo Powiatowe w Policach konkurs pn. „Chcę być EKO w powiecie polickim”. Celem rywalizacji jest wyłonienie najlepszych scenariuszy zajęć z zakresu edukacji ekologicznej i przyrodniczej w powiecie.
środa, 11 stycznia 2017 r., godz. 16:21  |  przeczytaj więcej
Śnieżyca, która rozpętała się w środę późnym popołudniem, prawie sparaliżowała ruch na drogach w regionie. Na głównych trasach komunikacyjnych w gminie Dobra powstałe gigantyczne korki. Krajowa "10" jest zakorkowana przed i w samym Mierzynie. Uważajcie na siebie - jest bardzo ślisko i niebezpiecznie.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

Kociuba.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama