Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 08 grudnia 2023 r., godz. 14:03  |  przeczytaj więcej
"Słoneczny Sad" Żłobek i Przedszkole to nowatorska placówka wychowawczo-edukacyjna, która znajduje się w Dołujach w gminie Dobra. Jej motto brzmi: "Pozwól dziecku być sobą - niech się brudzi, niech się śmieje, niech będzie szczęśliwe".
piątek, 08 grudnia 2023 r., godz. 12:30  |  przeczytaj więcej
W środę, 6 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej odbył się Mikołajkowy turniej piłki ręcznej i quiz ekologiczny. Wydarzenie zorganizował Uczniowski Klub Sportowy Orzeł ze środków Programu Społecznik.
czwartek, 07 grudnia 2023 r., godz. 15:54  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 07 grudnia 2023 r., godz. 13:07  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 2 grudnia odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS w piłce siatkowej mężczyzn. Drużyna GZ LZS Dobra zajęła w zawodach bardzo dobre 3. miejsce.
czwartek, 07 grudnia 2023 r., godz. 10:11  |  przeczytaj więcej
W środę, 6 grudnia w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Dobra w Wołczkowie odbyło się losowanie nagród w 2. edycji konkursu "Krzyżówka". Konkurs zrealizowano w ramach Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami na lata 2020-2023.
środa, 06 grudnia 2023 r., godz. 17:39  |  przeczytaj więcej
W weekend 9-10 grudnia przy ul. Wiklinowej 3 w Dobrej odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nie Bój Się Marzyć.
środa, 06 grudnia 2023 r., godz. 14:22  |  przeczytaj więcej
Międzygminny Zakład Aktywności Zawodowej w Dobrej otrzyma na działalność 5.425.000 zł dofinansowania ze środków PRON. Zakład oferuje 175 miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnością.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama