Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 23 sierpnia 2019 r., godz. 14:48  |  przeczytaj więcej
Jan i Krystyna Łabeccy obchodzili 50-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji jubilaci otrzymali pamiątkowe medale, kwiaty oraz życzenia od rodziny, przyjaciół i Wójt Gminy Dobra Teresy Dera.
czwartek, 22 sierpnia 2019 r., godz. 08:17  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra ogłasza konsultacje projektu "Program współpracy Gminy Dobra z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020". Konsultacje zostaną przeprowadzone w okresie od 21 sierpnia do 11 września 2019 r.
środa, 21 sierpnia 2019 r., godz. 18:01  |  przeczytaj więcej
Do czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra mieszkańcy zgłosili 37 projektów. 23 wnioski dotyczą inwestycji. Teraz wszystkie zgłoszone projekty są na etapie weryfikacji formalnej. Głosowanie odbywać się będzie od 25 października do 18 listopada.
środa, 21 sierpnia 2019 r., godz. 09:08  |  przeczytaj więcej
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał zgodę na użytkowanie nowego terenu rekreacyjnego przy ul. Lipowej w Wołczkowie. Mieszkańcy mogą już korzystać m.in. z placu zabaw, siłowni pod chmurką i boiska wielofunkcyjnego. Teren otwarty jest codziennie w godzinach od 9 do 21.
wtorek, 20 sierpnia 2019 r., godz. 05:38  |  przeczytaj więcej
Przed nami jedenasta edycja rajdu Baja Poland, który ponownie będzie stanowił rundę Pucharu Świata FIA. Malownicze tereny gminy Dobra i naszego regionu staną się areną rywalizacji najlepszych kierowców rajdowych na świecie. Tegoroczna edycja rajdu zostanie rozegrana w dniach 29 sierpnia - 1 września.
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., godz. 11:01  |  przeczytaj więcej
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie zaprasza wszystkich pszczelarzy z terenu województwa zachodniopomorskiego do udziału w projekcie "Poprawa warunków sanitarnych rodzin pszczelich na Pomorzu Zachodnim poprzez zakup węzy pszczelej" realizowanego w ramach zadania finansowanego ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.
piątek, 16 sierpnia 2019 r., godz. 07:10  |  przeczytaj więcej
Za nami kolejna edycja Różanych Dożynek w gminie Dobra. Tegoroczne święto plonów cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców naszej gminy oraz gości z sąsiednich miejscowości. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

sck.jpg

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama