Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 16:13  |  przeczytaj więcej
W poniedziałek, 21 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotek w Dobrej odbyły się Gminne Targi Pracy "Wiele dróg kariery. Jeden początek". Podczas targów dostępni byli przedstawiciele firm z ofertami pracy oraz eksperci.
poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 11:39  |  przeczytaj więcej
W Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej odbył się Turniej Piłki Nożnej "Liga Narodów". Była to już druga edycja turnieju, w którym wzięli udział uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych z terenu gminy Dobra. Najlepszym zespołem okazała się drużyna PSP Mierzyn.
poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 06:56  |  przeczytaj więcej
Na początku października w pobliżu Trzebieży odbyły się kolejne wspólne ćwiczenia grup poszukiwawczo-ratowniczych. Inicjatorem szkoleń była Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Wołczkowo, która zaprosiła do współpracy niemiecką grupę z Rugii Rettungshundestaffel Jasmund Rügen e.V. Gościnnie ćwiczyli również strażacy z OSP Dobra, OSP Wołczkowo i FF Blankensee.
piątek, 18 października 2019 r., godz. 12:44  |  przeczytaj więcej
W październiku rozpoczęły się pierwsze zajęcia integracyjne w ramach II edycji projektu Transgraniczna Rada Seniorów, dofinansowanego przez Unię Europejską. W ramach projektu odbywać się będą spotkania integracyjne, warsztaty oraz kursy językowe - niemieckiego dla polskich uczestników i polskiego dla niemieckich seniorów.
piątek, 18 października 2019 r., godz. 06:47  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 27 października odbędzie się XVI Ekumeniczny Bieg Charytatywny pod hasłem "Biegnij dla Marka". Marek jest bardzo sympatycznym 6-latkiem, u którego lekarze zdiagnozowali guz pnia mózgu. Rodzice potrzebują środków na jego leczenie. Zamiast opłaty startowej będzie można wesprzeć finansowo Marka.
czwartek, 17 października 2019 r., godz. 18:37  |  przeczytaj więcej
18 października w całej Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie tego dnia organy ścigania, w tym policja, organizacje rządowe i pozarządowe, starają się uświadomić społeczeństwu, czym jest handel ludźmi i jak się przed nim ustrzec.
czwartek, 17 października 2019 r., godz. 08:06  |  przeczytaj więcej
Ruszył kolejny nabór wniosków o środki w ramach programu Społecznik. Wnioskodawcy będą mogli otrzymać 4.000 zł na realizację inicjatyw o charakterze społecznym w ramach mikrodotacji oraz 10.000 zł na realizację regionalnych inicjatyw obywatelskich.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama