Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

sobota, 16 czerwca 2018 r., godz. 05:32  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 17 czerwca na terenie boiska sportowego w Dobrej odbędzie się szósta edycja Festiwalu Róż, zorganizowanego na cześć pisarki i wielkiej miłośniczki ogrodów Elizabeth von Arnim. Znamy już szczegółowy program imprezy i atrakcje, na które mogą liczyć uczestnicy festiwalu.
piątek, 15 czerwca 2018 r., godz. 12:52  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy na wakacyjne półkolonie sportowe w Elite Sport Club w Mierzynie. Organizatorzy przygotowali wiele różnorodnych atrakcji dla dzieci. Mega promocja: cena przy zapisaniu dziecka na 3 turnusy wynosi tylko 299 zł za turnus. To najtaniej w Szczecinie!
piątek, 15 czerwca 2018 r., godz. 10:27  |  przeczytaj więcej
W sobotę 16 czerwca na terenie miejscowości: Buk, Łęgi, Rzędziny, Stolec, Grzepnica, Sławoszewo i Płochocin odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon. Jest to drugi etap czerwcowej akcji organizowanej przez Urząd Gminy Dobra.
czwartek, 14 czerwca 2018 r., godz. 12:52  |  przeczytaj więcej
1 lipca ruszy internetowy nabór wniosków w ramach rządowego programu "Dobry start". Program obejmuje wypłatę jednorazowego świadczenia w wysokości 300 zł dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny.
środa, 13 czerwca 2018 r., godz. 13:03  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 16 czerwca na terenie sportowo-rekreacyjnym "Mierzynianka" w Mierzynie odbędą się III Gminne Igrzyska LZS. W sportowych zawodach wezmą udział drużyny z kół LZS z gminy Dobra. Honorowy patronat nad imprezą objęła Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.
wtorek, 12 czerwca 2018 r., godz. 12:14  |  przeczytaj więcej
Trwają przygotowania do budowy lapidarium na terenie dawnego cmentarza ewangelickiego w Dołujach. Na nieużytkowanym od ponad 60 lat miejscu pochówku odnowione zostaną dawne nagrobki, a także pojawią się nowe nasadzenia, ławeczki i tabliczki informacyjne.
poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., godz. 14:54  |  przeczytaj więcej
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej zaprosili mieszkańców na dzień otwarty. W sobotę, 9 czerwca można było porozmawiać ze strażakami na temat ich pracy, zwiedzić remizę, usiąść za kierownicą wozu bojowego, a nawet przymierzyć mundur.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


SCK.jpg


przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama