Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

czwartek, 30 czerwca 2016 r., godz. 07:12  |  przeczytaj więcej
Pierwsze dwa mieszkania socjalne w gminie Dobra przekazane zostały ich użytkownikom. Wkrótce do lokali wybudowanych w Grzepnicy wprowadzą się dwie rodziny z terenu naszej gminy.
środa, 29 czerwca 2016 r., godz. 11:10  |  przeczytaj więcej
W czwartek 23 czerwca odbyło się otwarcie ofert złożonych w przetargu nieograniczonym na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa szkoły podstawowej w Dobrej”. Do urzędu gminy wpłynęły oferty 7 kontrahentów zainteresowanych wykonaniem inwestycji.
środa, 29 czerwca 2016 r., godz. 09:48  |  przeczytaj więcej
W sobotę 2 lipca, w przygranicznej niemieckiej miejscowości Löcknitz odbędzie się festyn „Das Fest der guten Nachbarschaft”. Impreza zorganizowana zostanie z okazji 25 rocznicy podpisania Traktatu o Dobrym Sąsiedztwie Polski i Niemiec.
wtorek, 28 czerwca 2016 r., godz. 11:57  |  przeczytaj więcej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Bezrzeczu to jedna z największych inwestycji, jakie w najbliższym czasie realizowane będą w gminie Dobra. Decyzją z dnia 21 czerwca Starosta Policki wydał pozwolenie na jej wykonanie.
wtorek, 28 czerwca 2016 r., godz. 09:56  |  przeczytaj więcej
Już w ten weekend na wszystkich fanów motoryzacji czeka nie lada atrakcja. W dniach 2-3 lipca na terenie patio Centrum Handlowego Ster odbędą się Targi Motoryzacyjne. Swoje topowe modele zaprezentują szczecińscy dealerzy samochodowi. W weekend zapraszamy też do Strefy Sąsiedzkiej, w której czekać będą punkty z bezpłatnymi poradami Pogotowia Sąsiedzkiego.
wtorek, 28 czerwca 2016 r., godz. 08:05  |  przeczytaj więcej
W sobotę 25 czerwca na terenie kompleksu sportowego Orlik w Dobrej odbył się turniej gier i zabaw plebejskich zorganizowany z okazji Nocy Kupały. Na przybyłych gości czekała moc atrakcji. Mogli oni sprawdzić swoje siły w takich konkurencjach jak: rzut wiankiem, rzut podkową, wbijanie gwoździa, cięcie belki, strzelanie z łuku.
poniedziałek, 27 czerwca 2016 r., godz. 17:57  |  przeczytaj więcej
Pani Henryka Iszczak została odnaleziona. Przypomnijmy, 75-letnia kobieta zaginęła dzisiaj w Dobrej. W poszukiwaniach uczestniczyli funkcjonariusze Policji, Straży Gminnej, sekcja poszukiwawczo-ratownicza OSP Wołczkowo i OSP Gryf, strażacy z OSP Dobra i OSP Wołczkowo.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

pit & cit

biuro usług księgowych
ul. Monte Cassino 30 I P. Szczecin
tel. 608 585 699, biuro@piticit.szczecin.pl
Rozliczenia podatkowe, obsługa kadrowo-płacowa, załatwianie formalności w US i ZUS, pomoc
w założeniu działalności. Zawsze terminowo i w pełni profesjonalnie.
Więcej na: www.piticit.szczecin.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama