Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 21 września 2021 r., godz. 10:41  |  przeczytaj więcej
Nowe regulacje w programie "Czyste Powietrze", uwzględniają wycofanie od 2022 roku dotacji na kotły węglowe, zwiększenie progów dochodowych w części drugiej programu (podwyższony poziom dofinansowania) oraz poszerzenie listy urządzeń kwalifikujących się do dofinansowania o kotły na pellet o podwyższonym standardzie.
wtorek, 21 września 2021 r., godz. 08:09  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra odebrała od wykonawcy wybieg dla psów przy ul. Cynamonowej w Bezrzeczu. W ciągu najbliższych dni teren zostanie oddany do użytku mieszkańcom. Inwestycję wykonano w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.
poniedziałek, 20 września 2021 r., godz. 07:19  |  przeczytaj więcej
Trwa budowa zaplecza socjalnego przy boisku sportowym w Dobrej. Inwestycja realizowana jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.
piątek, 17 września 2021 r., godz. 16:46  |  przeczytaj więcej
Ryzyko hospitalizacji w związku z Covid-19 u osób niezaszczepionych jest 10-krotnie wyższe niż u zaszczepionych. Dodatkowo ryzyko śmierci jest aż 11 razy wyższe u osób, które się nie zaszczepiły. Takie dane podały amerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób.
piątek, 17 września 2021 r., godz. 10:55  |  przeczytaj więcej
W środę, 15 września przy przejściu granicznym Buk - Blankensee uroczyście otwarto aleję transgraniczną. Składa się ona ze 100 drzew: 50 po stronie polskiej i 50 po stronie niemieckiej.
czwartek, 16 września 2021 r., godz. 15:22  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
środa, 15 września 2021 r., godz. 19:08  |  przeczytaj więcej
Dwie mieszkanki gminy Dobra, panie Agnieszka z Dołuj i Beata z miejscowości Łęgi, wezmą udział w wyprawie na szczyt Kilimandżaro. Zabiorą ze sobą mosiężną tablicę, która ma upamiętnić wielkiego podróżnika Aleksandra Dobę.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama