Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

niedziela, 16 grudnia 2018 r., godz. 19:36  |  przeczytaj więcej
W piątek, 14 grudnia w szkole podstawowej w Bezrzeczu odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla mieszkańców. Podczas świątecznego kiermaszu zbierane były środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy z Bezrzecza.
piątek, 14 grudnia 2018 r., godz. 13:32  |  przeczytaj więcej
We wtorek, 11 grudnia w godzinach wieczornych doszło do pożaru sadzy w posesji przy ulicy Weleckiej w Mierzynie. Pożar zauważyli strażnicy gminni, którzy wezwali straż pożarną. Osoby zamieszkujące posesję nie zdawały sobie sprawy z zagrożenia. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji strażników nikomu nic się nie stało.
czwartek, 13 grudnia 2018 r., godz. 19:55  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 15 grudnia w położonym przy granicy polsko-niemieckiej Dworku Ramin odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej „Fauna Gminy Dobra i Okolic w obiektywie Przemka Wójcika”. Na imprezę zapraszają Stowarzyszenie Gutshaus Ramin e.V. i Wojciech Szlachcikowski.
czwartek, 13 grudnia 2018 r., godz. 13:04  |  przeczytaj więcej
W poniedziałek, 10 grudnia odbyło się coroczne posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Na spotkaniu omówiono kwestię mogących wystąpić potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa publicznego oraz przygotowania gminnych służb do sezonu zimowego.
czwartek, 13 grudnia 2018 r., godz. 10:46  |  przeczytaj więcej
Firma Mabo z Mierzyna zwyciężyła w konkursie gospodarczym "Twój Biznes pod Banderą Sukcesu", zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Jedną z nagród jest promocja firmy w spotach reklamowych, które w przyszłym roku będą emitowane w kampanii wizerunkowej Pomorza Zachodniego.
środa, 12 grudnia 2018 r., godz. 20:14  |  przeczytaj więcej
W piątek, 14 grudnia zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w szkole podstawowej w Bezrzeczu. Podczas kiermaszu zbierane będą środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy z Bezrzecza. Początek jarmarku o godz. 17:30.
środa, 12 grudnia 2018 r., godz. 12:04  |  przeczytaj więcej
Dzisiaj ruszyła rekrutacja na „Półkolonie w szkole” organizowane w okresie ferii zimowych przez szkoły w gminie Dobra. Organizatorzy przygotowali łącznie 245 miejsc dla uczniów w wieku od 7 do 15 lat. Nabór potrwa do czwartku, 20 grudnia – do godziny 12:00. O przyjęciu na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama