Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

sobota, 14 grudnia 2019 r., godz. 17:44  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 14 grudnia mieszkańcy Bezrzecza protestowali w sprawie braku remontu drogi powiatowej przebiegającej przez miejscowość. Starostwo Powiatowe w Policach zaplanowało remont drogi dopiero w 2023 roku, co oburzyło mieszkańców Bezrzecza.
sobota, 14 grudnia 2019 r., godz. 09:26  |  przeczytaj więcej
W piątek, 13 grudnia w Bezrzeczu odbył się coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Mieszkańcy, którzy odwiedzili szkołę podstawową, mogli podziwiać występy uczniów, brać udział w konkursach i loterii fantowej, spróbować pysznych, domowych ciast i potraw świątecznych. Podczas jarmarku zbierane były fundusze na leczenie Bruna, dzielnego chłopczyka z gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn.
piątek, 13 grudnia 2019 r., godz. 19:37  |  przeczytaj więcej
Porównaliśmy budżety inwestycyjne gmin Dobra, Kołbaskowo, Police i Nowe Warpno. Sprawdziliśmy też dochody i wydatki. Gmina Dobra planuje w 2020 roku wydać na inwestycje rekordowe 61 mln złotych. Na drugim miejscu jest Gmina Kołbaskowo z 28 mln zł, potem Police z 22 mln zł i na końcu Nowe Warpno z 215 tys. zł.
piątek, 13 grudnia 2019 r., godz. 12:39  |  przeczytaj więcej
Po raz kolejny ktoś wrzucił odpady komunalne do kontenera na odpady zielone. Tym razem do zdarzenia doszło w Dobrej. Były to m.in. dokumenty z danymi osobowymi. Po przeprowadzeniu czynności wyjaśniających Straż Gminna w Dobrej ukarała dzisiaj mandatem właściciela nieruchomości, skąd pochodziły odpady.
piątek, 13 grudnia 2019 r., godz. 11:04  |  przeczytaj więcej
Ukazał się praktyczny poradnik "Turystyka rowerowa", który jest kompendium wiedzy dla miłośników jazdy na rowerze. Opracowanie jest efektem wspólnej pracy wolontariuszy Fundacji Szczecińskiego Klubu Rowerowego Gryfus, Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, pracowników Biura ds. komunikacji rowerowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz ratowników medycznych.
piątek, 13 grudnia 2019 r., godz. 10:51  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra Teresa Dera podpisała dzisiaj aneks z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, który zwiększa dofinansowanie budowy ścieżki rowerowej Dobra - Głębokie z 6,7 mln zł na 10,39 mln zł. Dzięki temu Gmina Dobra zyskała dodatkowe 3,69 mln zł środków zewnętrznych na realizację inwestycji, która zakłada budowę 6-kilometrowej, asfaltowej trasy rowerowej.
czwartek, 12 grudnia 2019 r., godz. 15:33  |  przeczytaj więcej
W Mierzynie, Bezrzeczu, Dołujach i Skarbimierzycach budowane jest oświetlenie przejść dla pieszych. Inwestycję na zlecenie Gminy Dobra wykonuje Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji OPTOMEDIA ze Szczecina.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama