Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 18 stycznia 2022 r., godz. 12:04  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra ogłosiła przetarg na budowę kolejnego odcinka ulicy Przytulnej w Dobrej. Droga będzie przebudowana na obszarze od ulicy Granicznej do Krajobrazowej.
poniedziałek, 17 stycznia 2022 r., godz. 13:28  |  przeczytaj więcej
W weekend na terenie powiatu polickiego policjanci przeprowadzili działania "Alkohol i narkotyki". Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach i Komisariatu Policji w Mierzynie zbadali trzeźwość blisko 600 kierujących.
piątek, 14 stycznia 2022 r., godz. 15:44  |  przeczytaj więcej
Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego, policjanci przeprowadzili akcję rozdawania elementów odblaskowych. Funkcjonariusze wręczali odblaski w okolicach szkół podstawowych na terenie gminy Dobra.
piątek, 14 stycznia 2022 r., godz. 10:55  |  przeczytaj więcej
Pod koniec 1. kwartału 2022 r. powinien zostać ogłoszony przetarg na przebudowę drogi powiatowej nr 3920Z na odcinku Dołuje - Stobno. Inwestycja uzyskała 3 mln zł dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.
czwartek, 13 stycznia 2022 r., godz. 19:04  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 13 stycznia 2022 r., godz. 14:45  |  przeczytaj więcej
PKP PLK planuje modernizację szczecińskiego węzła kolejowego. Ogłoszono już przetarg na wykonawcę dokumentacji projektowej dla przebudowy i modernizacji linii kolejowych biegnących ze Szczecina do granicy z Niemcami. W projekcie uwzględniono też budowę peronów, dzięki którym dostęp do kolei zyskają m.in. mieszkańcy Dołuj oraz Dobrej.
środa, 12 stycznia 2022 r., godz. 11:46  |  przeczytaj więcej
Urząd Gminy Dobra ogłosił przetarg na budowę ul. Piaskowej w Wołczkowie. Firmy zainteresowane realizacją inwestycji mogą składać swoje oferty do końca stycznia.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama