Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 24 listopada 2020 r., godz. 19:15  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra buduje oświetlenie drogowe typu LED na kolejnych ulicach. Inwestycja realizowana jest stopniowo do końca maja 2021 r. W niektórych miejscach oświetlenie wykonano przed zakładanym terminem, co pozwoliło na częściowy odbiór i szybsze uruchomienie nowych lamp.
wtorek, 24 listopada 2020 r., godz. 08:41  |  przeczytaj więcej
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego wraz z Prezydentem Świnoujścia, Burmistrzem Nowego Warpna i Wójtami Gmin Dobra i Kołbaskowo wystosowali apel do przedstawicieli rządu Meklemburgii - Pomorza Przedniego w sprawie przywrócenia tzw. małego ruchu granicznego. Ograniczenia, które wprowadzono po stronie niemieckiej, doprowadziły do trudnej sytuacji pracowników i pracodawców w rejonie przygranicznym.
poniedziałek, 23 listopada 2020 r., godz. 17:49  |  przeczytaj więcej
Na zlecenie Gminy Dobra wykonano doświetlenie 9 przejść dla pieszych w ciągu drogi z Wołczkowa do Dobrej. Inwestycja znacząco poprawiła bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Montaż lamp był możliwy dzięki współpracy Gminy Dobra i Powiatu Polickiego.
poniedziałek, 23 listopada 2020 r., godz. 14:18  |  przeczytaj więcej
Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Do dyspozycji mieszkańców jest 1 mln zł. Wspólnie zdecydujmy na co przeznaczyć te pieniądze. Każdy mieszkaniec może zgłosić projekt i mieć realny wpływ na rozwój gminy.
niedziela, 22 listopada 2020 r., godz. 09:14  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy na 5. odcinek programu "Otwarte ogrody". Tym razem zajrzymy do pięknego ogrodu Państwa Gajdul, który wygrał konkurs "Cały Szczecin w kwiatach". Odwiedzimy też ogród różany w Buku. Polecamy również porady dr Magdaleny Pulwer na temat dokarmiania ptaków i opieki nad jeżami, taniec w kaloszach z Sylwestrem Sołtysiakiem i Elizabeth von Arnim oraz warsztaty z Ewą Polak.
sobota, 21 listopada 2020 r., godz. 08:43  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia 6. odcinka programu telewizyjnego dla mieszkańców gminy Dobra i regionu. W programie "Minęła 10" rozmawiamy o aktualnych sprawach i poruszamy interesujące tematy. Zapraszamy gości, specjalistów i mieszkańców.
czwartek, 19 listopada 2020 r., godz. 17:44  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia najnowszych Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama