Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

środa, 01 kwietnia 2020 r., godz. 16:33  |  przeczytaj więcej
Podczas kolejnego posiedzenia Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z udziałem Wójt Gminy Dobra ustalono, że przeprowadzone zostaną kolejne akcje dezynfekcji wiat przystankowych oraz bram i dojść do cmentarzy w gminie Dobra. Podjęto też decyzję o zamknięciu ścieżki rowerowej Buk - Łęgi oraz ścieżki ekologicznej Dobra - schronisko.
środa, 01 kwietnia 2020 r., godz. 13:56  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra Teresa Dera nagrodziła utalentowanych mieszkańców gminy Dobra. Za wybitne osiągnięcia sportowe oraz w dziedzinie twórczości artystycznej nagrodzono łącznie 141 osób.
wtorek, 31 marca 2020 r., godz. 18:24  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra Teresa Dera wysłała pismo do Marszałka Sejmu RP z apelem o przesunięcie terminu wyborów Prezydenta RP. "Bezpieczeństwo, zdrowie mieszkańców gminy i osób obsługujących wybory jest najważniejsze" - wyjaśnia w piśmie wójt Teresa Dera.
poniedziałek, 30 marca 2020 r., godz. 13:11  |  przeczytaj więcej
Młody mieszkaniec Mierzyna Jakub Guźlecki został laureatem tegorocznych Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina. Zwycięzcy zostali ogłoszeni w sobotę podczas transmisji online. Jakub zdobył Nagrodę Kota Umbriagi za sukcesy w młodzieżowym żeglarstwie regatowym w klasie BIC Techno 293, zdobycie tytułu mistrza Polski w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Windsurfingu i wicemistrzostwa kraju Młodzików w klasie BIC Techno.
sobota, 28 marca 2020 r., godz. 14:18  |  przeczytaj więcej
Strażacy z OSP Wołczkowo przeprowadzili dzisiaj dezynfekcję wiat przystankowych w gminie Dobra. Ubrani w specjalne kombinezony spryskiwali przystanki płynem dezynfekującym. Akcja realizowana była w ramach działań Gminy Dobra związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
piątek, 27 marca 2020 r., godz. 15:15  |  przeczytaj więcej
Dzisiaj odbyło się kolejne posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie zagrożenia koronawirusem. Podczas spotkania podjęto m.in. decyzję o dezynfekcji wiat przystankowych na terenie gminy Dobra. Ponadto codziennie straż gminna będzie przekazywała komunikaty głosowe dla mieszkańców dotyczące zagrożenia i kontrolowała czy przestrzegane są zakazy dotyczące gromadzenia się osób w miejscach publicznych.
piątek, 27 marca 2020 r., godz. 09:27  |  przeczytaj więcej
Na początku marca informowaliśmy, że dzięki pomocy wielu osób udało się zebrać całą kwotę na operację Bruna, dzięki której mały mieszkaniec gminy Dobra uratuje nóżki. Niestety okazało się, że potrzeba dodatkowego wsparcia. Kurs dolara gwałtownie podskoczył i brakuje środków na leczenie Bruna, który ma już wyznaczoną datę operacji w USA.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama