Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

środa, 28 września 2016 r., godz. 13:46  |  przeczytaj więcej
Sprawa śmieci, które znaleziono w pobliżu Dobrej, ma swój finał. Okazało się, że odpady pochodziły z nieruchomości w Rollwitz w Niemczech. Do Straży Gminnej zgłosili się właściciele nieruchomości, którzy zlecili wywóz odpadów mieszkańcowi Gryfina. Sprawa jest wyjaśniana, a śmieci mają być uprzątnięte do jutra (29 września).
środa, 28 września 2016 r., godz. 12:19  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 29 września przed siedzibą urzędu gminy przy ul. Szczecińskiej 16a w Dobrej odbędzie się uroczyste odsłonięcie pomnika pisarki, Elizabeth von Arnim. Początek uroczystości o godzinie 14.00.
środa, 28 września 2016 r., godz. 09:52  |  przeczytaj więcej
Zakończyła się przebudowa ulicy Spółdzielców w Mierzynie. Inwestycja, która obejmowała przebudowę pasa drogi o łącznej długości 815 m, odebrana została w czwartek, 22 września. Wykonawcą prac była firma Eurovia Polska S.A.
środa, 28 września 2016 r., godz. 07:22  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 1 października o godz. 10:00, na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie obędzie się impreza "Ruszaj się, bo zardzewiejesz". Na uczestników czekać będą animatorzy sportu, którzy poprowadzą przeróżne treningi. Nie zabraknie też nagród rzeczowych. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych!
wtorek, 27 września 2016 r., godz. 12:28  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 24 września patrol straży gminnej ujawnił bardzo duże nielegalne wysypisko odpadów w pobliżu Dobrej. Dokładne sprawdzenie miejsca pozwoliło ustalić, iż śmieci bezsprzecznie pochodzą z jednej z miejscowości w pobliżu Pasewalku w Niemczech.
wtorek, 27 września 2016 r., godz. 10:10  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 8 października w Kościnie odbędzie się VI Bieg Przełajowy "Jarzębina" połączony z marszem Nordic Walking. To świetna impreza sportowa dla całych rodzin. Zapisy do biegu przyjmowane są do 30 września. Organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje - Kościno.
wtorek, 27 września 2016 r., godz. 06:57  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 25 września na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu odbyła się ósma edycja Święta pieczonego ziemniaka. Tego dnia, przy pięknej pogodzie, mieszkańcy pożegnali lato i przywitali jesień.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama