Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

czwartek, 02 lipca 2020 r., godz. 18:26  |  przeczytaj więcej
12 lipca odbędzie się 2. tura wyborów na Prezydenta RP. Jeśli planujecie w tym czasie wakacyjny wyjazd, a chcecie zagłosować, pamiętajcie o zaświadczeniu o prawie do głosowania poza miejscem zamieszkania. Dzięki dokumentowi, który otrzymacie w Wydziale ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska w Wołczkowie, będziecie mogli oddać swój głos w dowolnej komisji wyborczej.
czwartek, 02 lipca 2020 r., godz. 09:20  |  przeczytaj więcej
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przygotowało ofertę dla dzieci na wakacje. W klubie i bibliotece w Dobrej oraz w filiach w Dołujach, Bezrzeczu, Skarbimierzycach, Stolcu, Rzędzinach, Wąwelnicy, Wołczkowie i Mierzynie, odbędą się liczne warsztaty i zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci. Ze względu na epidemię na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy.
środa, 01 lipca 2020 r., godz. 09:04  |  przeczytaj więcej
1 lipca rozpoczął się nabór do programu Moja Woda, dzięki któremu każdy właściciel domu jednorodzinnego będzie mógł otrzymać dotację do 5 tys. zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych. Program prowadzony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie będzie realizowany w latach 2020 - 2024.
wtorek, 30 czerwca 2020 r., godz. 10:41  |  przeczytaj więcej
Urząd Gminy Dobra przyjął wyzwanie od GPR OSP Wołczkowo i dołączył do akcji Gaszyn Challenge wspierającej chore dzieci. Grupa urzędników wykonała już pompki i przysiady, a następnie wesprze finansowo małego Franka Kępę chorego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Wykonywane ćwiczenia są symbolem siły nas wszystkich, bo razem możemy więcej. Tylko dzięki wspólnemu działaniu zbiórki na dzieci mogą się udać.
poniedziałek, 29 czerwca 2020 r., godz. 17:08  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra znalazła się w czołówce gmin Pomorza Zachodniego, jeśli chodzi o frekwencję w 1. turze wyborów na Prezydenta RP. Wynik 74,53% daje 5. miejsce wśród 113 gmin województwa zachodniopomorskiego. Na pierwszym miejscu jest Gmina Rewal z frekwencją 85,56%. Tylko w 7 gminach frekwencja przekroczyła 70%.
poniedziałek, 29 czerwca 2020 r., godz. 05:47  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 28 czerwca odbyła się 1. tura wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Mieszkańcy gminy Dobra w większości głosowali na Rafała Trzaskowskiego, który zdobył 51,19%. To oznacza, że gdyby wybory odbywały się tylko w gminie Dobra, to nie byłoby 2. tury. Na Andrzeja Dudę oddano 20,32% głosów, a na Szymona Hołownię 17,63%. Frekwencja w gminie Dobra była rekordowa i wyniosła aż 74,53%.
niedziela, 28 czerwca 2020 r., godz. 17:41  |  przeczytaj więcej
Starostwo Powiatowe w Policach poinformowało o konieczności zamknięcia fragmentu ul. Szczecińskiej w Dobrej - od ul. Poziomkowej do ronda. Powód to konieczność usunięcia awarii sieci kanalizacji deszczowej. Droga będzie zamknięta od poniedziałku, 29 czerwca od godz. 9:00 do momentu wykonania naprawy.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama