Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

środa, 01 marca 2017 r., godz. 13:27  |  przeczytaj więcej
Po zimowej przerwie ruszają otwarte treningi drużyny baseballowej Dobra Dukes. Zawodnicy trenować będą w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, na terenie boiska sportowego w Skarbimierzycach. Serdecznie zapraszamy!
środa, 01 marca 2017 r., godz. 10:07  |  przeczytaj więcej
W marcu na terenie gminy Dobra odbędzie się pierwsza w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon. Odpady będą zbierane w 3 kolejne soboty: 11, 18 i 25 marca. Kontenery staną łącznie w 17 miejscowościach.
wtorek, 28 lutego 2017 r., godz. 13:20  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat. Badania odbędą się w czwartek, 2 marca w mammobusie zlokalizowanym przy remizie strażackiej w Dobrej, ul. Szczecińska 16b oraz w poniedziałek 13 marca na terenie parkingu przy boisku sportowym w Bezrzeczu.
wtorek, 28 lutego 2017 r., godz. 11:51  |  przeczytaj więcej
Wiosna sprzyja porządkom w przydomowych ogródkach. W wyniku tego powstaje duża ilość odpadów, takich jak zeschła trawa, mech, końcówki przyciętych gałęzi. Odpady miękkie, trawę, można bez problemu wrzucić do worka na odpady biodegradowalne (brązowego) lub do podstawionych od 1 kwietnia w poszczególnych miejscowościach kontenerów. Problem pozostaje z grubszymi gałęziami drzew.
poniedziałek, 27 lutego 2017 r., godz. 16:22  |  przeczytaj więcej
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w konkursie związanym z feriami zimowymi. Wystarczy przesłać do piątku zdjęcie lub rysunek i krótką relację jak spędziliście ferie zimowe. Główną nagrodą jest organizacja przyjęcia dla zwycięzcy i jego 9 przyjaciół w Restauracji McDonald’s przy ulicy Ku Słońcu w Szczecinie.
poniedziałek, 27 lutego 2017 r., godz. 11:18  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 26 lutego w godzinach wieczornych straż pożarna otrzymała sygnał o pożarze samochodu w garażu na osiedlu przy ul. Grafitowej w Mierzynie. Po przyjeździe strażaków okazało się, że zamiast samochodu w garażu paliło się krzesło. Ugasił je właściciel, który z poparzeniami dłoni trafił do szpitala.
poniedziałek, 27 lutego 2017 r., godz. 09:35  |  przeczytaj więcej
Tegoroczne ferie zimowe przeszły już do historii. Dzieci i młodzież z terenu gminy Dobra rozpoczęli już zajęcia szkolne, wspominając czas spędzony na błogim lenistwie. My przypominamy, jak uczniowie bawili się na półkoloniach przygotowanych przez szkoły, stowarzyszenia i Gminne Centrum Kultury i Bibliotek.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

OSJ.jpg

SCK.jpg
Firma SCK istnieje na rynku od 1995 r. Przez ponad 20 lat naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Szybko zdobyliśmy pozycję lidera krajowego w tej dziedzinie, obecnie oferując 3-letnią gwarancję staliśmy się pionierem wyznaczającym standardy. SCK to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno klienci indywidualni, przedsiębiorstwa jak i sektor publiczny.

Kociuba.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama