Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 20 kwietnia 2018 r., godz. 17:36  |  przeczytaj więcej
Stowarzyszenie Dołuje-Kościno i Koło LZS Skarbimierzyce zapraszają rodziny na I Sąsiedzki Rajd Rowerowy. Impreza odbędzie się 1 maja. Trasa wynosi 8 km i prowadzi od ulicy Lisiej w Dołujach, przez las, do boiska w Kościnie.
piątek, 20 kwietnia 2018 r., godz. 06:41  |  przeczytaj więcej
Uczniowie ze szkół w Dołujach i Dobrej zwyciężyli eliminacje Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu polickiego.
czwartek, 19 kwietnia 2018 r., godz. 15:14  |  przeczytaj więcej
W sobotę radni będą wizytowali drogi w gminie Dobra. Sprawdzana będzie jakość nawierzchni i dojazd do posesji. Następnie wytypowane zostaną ulice, które w tym roku będą utwardzone z użyciem betonowych płyt drogowych.
czwartek, 19 kwietnia 2018 r., godz. 04:52  |  przeczytaj więcej
W poniedziałek, 23 kwietnia zapraszamy na niezwykłe spotkanie do biblioteki w Mierzynie. Gościem Edyty Sztylc będzie polski podróżnik, kajakarz, zdobywca i odkrywca - Aleksander Doba. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.
środa, 18 kwietnia 2018 r., godz. 14:05  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 26 kwietnia w klubie przy ul. Lipowej 11a odbędzie się zebranie wiejskie mieszkańców Wołczkowa. Początek spotkania o godzinie 18:30.
środa, 18 kwietnia 2018 r., godz. 09:06  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 15 kwietnia odbyła się czwarta edycja imprezy pod nazwą Nordic Walking Puszcza Wkrzańska. Wśród tysiąca uczestników znalazło się około 60 mieszkańców naszej gminy, członków Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej.
wtorek, 17 kwietnia 2018 r., godz. 18:10  |  przeczytaj więcej
Trwają prace przy budowie nowego boiska wielofunkcyjnego w Buku. Po zakończeniu inwestycji do dyspozycji mieszkańców miejscowości będzie miejsce do gry w piłkę nożną, koszykówkę i piłkę siatkową.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

OFERTA PRACY
Hipermarket b1 w Szczecinie poszukuje osób na stanowisko Pracownik Hali oraz na stanowisko Kasjer. Oferujemy UMOWĘ O PRACĘ oraz BOGATY PAKIET BENEFITÓW. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: schiever@simaconsulting.pl

Alerbio.jpg
Gabinet biorezonansu
Mierzyn ul. Poranna 18
tel. +48 720 777 685
Zapraszam na wykonanie testów alergicznych i odczulanie terapią biorezonansową. W ofercie testy i terapie odczulające na alergeny pokarmowe, konserwanty, pyłki drzew, traw, chwastów, roztocza, sierść zwierząt, grzyby, pleśnie, metale i wiele innych. W wiosennej promocji testy i terapie odczulające z 50% rabatem.

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej o 60% w stosunku do ceny oszacowania) do sprzedaży dwie niezabudowane działki rolne położone w Łęgach (gmina Dobra koło Szczecina) o pow.: 1,0666 ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 888 088 222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama