Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

poniedziałek, 23 maja 2016 r., godz. 14:16  |  przeczytaj więcej
Po marcowej serii włamań do domów w Mierzynie, policjanci udaremnili kolejną próbę włamania. W piątek, 20 maja funkcjonariusze zatrzymali w Mierzynie krewkiego włamywacza na gorącym uczynku. Zatrzymany 33-letni mieszkaniec Szczecina był wcześniej karany m.in. za włamania na tzw. "śpiocha".
poniedziałek, 23 maja 2016 r., godz. 12:39  |  przeczytaj więcej
Strażnicy gminni patrolując tereny leśne w rejonie ulicy Zielonej w Wołczkowie zauważyli wyrzucone śmieci. Wśród odpadów ujawniono dane wskazujące na osobę zatrudnioną na kierowniczym stanowisku w jednej ze szczecińskich uczelni. Mężczyzna został ukarany dwoma mandatami karnymi - za zaśmiecenie lasu oraz brak złożonej deklaracji i w efekcie pojemnika na odpady.
poniedziałek, 23 maja 2016 r., godz. 06:19  |  przeczytaj więcej
Dwanaście drużyn reprezentujących sześć szkół z terenu gminy Dobra oraz z miejscowości Nowe Warpno, 22 zacięte spotkania i spora liczba kibiców dopingujących młodych adeptów piłki nożnej – rozegraną w sobotę 21 maja kolejną edycję Mini Mundialu w Dobrej z pewnością zaliczyć można do tych udanych. W sportowej rywalizacji najlepsi okazali się piłkarze ze szkół w Bezrzeczu i Mierzynie.
sobota, 21 maja 2016 r., godz. 07:10  |  przeczytaj więcej
"Narysuj Szczęście i Radość" to trzeci już konkurs organizowany przez bezpłatny miesięcznik Kurier Lokalny Gminy Dobra. Tym razem zabawa skierowana jest do najmłodszych mieszkańców gminy Dobra. Zadanie polega na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej przedstawiającej "Szczęście i Radość". Do wygrania jest organizacja wesołego przyjęcia dla zwycięzcy i jego 9 przyjaciół w Restauracji McDonald’s przy CH Ster w Szczecinie. Prezentujemy też wyniki poprzedniego konkursu.
piątek, 20 maja 2016 r., godz. 12:45  |  przeczytaj więcej
W niedzielę 22 maja sprzed boiska sportowego w Dobrej wyruszy rajd rowerowy trasami ścieżki rowerowej. Impreza zakończy się ogniskiem z kiełbaskami.
piątek, 20 maja 2016 r., godz. 06:44  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 22 maja o godzinie 10:00 zawyje syrena alarmowa, która oznajmi rozpoczęcie Dnia Otwartego Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej. W programie imprezy m.in.: pokazy pierwszej pomocy, zwiedzanie remizy strażackiej, pokazy sprzętu, gry i zabawy.
czwartek, 19 maja 2016 r., godz. 12:48  |  przeczytaj więcej
Minęły już niemal dwa miesiące od wprowadzenia programu „Rodzina 500+”. Od tego czasu do Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej wpłynęło 1319 wniosków od mieszkańców naszej gminy o przyznanie tego świadczenia.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama