Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 17 sierpnia 2018 r., godz. 11:53  |  przeczytaj więcej
Barszcz Sosnowskiego to silnie toksyczna roślina, która stanowi zagrożenie dla zdrowia ludzi. Prowadzona przez urząd gminy walka z tą rośliną w miejscowości Kościno przyniosła bardzo dobry efekt. Prace dofinansowane są ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
czwartek, 16 sierpnia 2018 r., godz. 06:56  |  przeczytaj więcej
Za nami kolejna, 24. edycja Różanych Dożynek w Gminie Dobra. Tegoroczne święto plonów po raz kolejny przyciągnęło mieszkańców naszej gminy oraz gości z sąsiednich miejscowości. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., godz. 13:30  |  przeczytaj więcej
Przedstawiamy program Różanych Dożynek w Gminie Dobra, które tradycyjnie już odbędą się 15 sierpnia, czyli w dniu święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Będzie to już 24. edycja imprezy.
czwartek, 09 sierpnia 2018 r., godz. 09:40  |  przeczytaj więcej
W dniach 17-22 lipca odbył się dwuetapowy rajd rowerowy Dobra – Drawieński Park Narodowy. Organizatorem imprezy był Zarząd Koła LZS Dobra. W rajdzie wzięła udział 30-osobowa grupa rowerzystów z gminy Dobra.
środa, 08 sierpnia 2018 r., godz. 15:53  |  przeczytaj więcej
Trwają prace związane z przygotowaniem projektu budowlanego trasy rowerowej łączącej miejscowość Dobra z węzłem przesiadkowym Głębokie w Szczecinie.
środa, 08 sierpnia 2018 r., godz. 08:42  |  przeczytaj więcej
Na początku lipca zakończył się nabór wniosków do trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Mieszkańcy zgłosili łącznie 23 projekty - 12 inwestycyjnych i 11 nieinwestycyjnych. Teraz projekty są weryfikowane.
wtorek, 07 sierpnia 2018 r., godz. 11:20  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 11 sierpnia na boisku w Skarbimierzycach odbędzie się festyn rodzinny. Na uczestników czekają m.in. konkursy dla dzieci i dorosłych, zabawa przy orkiestrze oraz dmuchany zamek do skakania. Serdecznie zapraszamy!
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama