Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 23 kwietnia 2019 r., godz. 17:50  |  przeczytaj więcej
Druga edycja programu The Voice Kids dobiegła końca. Elena Ewangelopulu, 12-letnia mieszkanka Bezrzecza zachwyciła jury śpiewając piosenkę "Man of the Woods", dzięki czemu dostała się do programu. Po zwycięskich, muzycznych bitwach odpadła w dalszej rywalizacji na etapie "sing off", jednak zakwalifikowanie się do programu jest dla Eleny ogromnym sukcesem.
wtorek, 23 kwietnia 2019 r., godz. 08:18  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Badania odbędą się we wtorek, 7 maja w mammobusie, który stanie przy remizie strażackiej w Dobrej.
sobota, 20 kwietnia 2019 r., godz. 17:59  |  przeczytaj więcej
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej - życzy redakcja portalu GminaDobra24.pl wraz z rodzinami.
piątek, 19 kwietnia 2019 r., godz. 08:43  |  przeczytaj więcej
Stowarzyszenie Dołuje-Kościno, GZ LZS Dobra i Koło LZS Skarbimierzyce zapraszają mieszkańców gminy na II Sąsiedzki Rajd Rowerowy. Rodzinna impreza odbędzie się w środę, 1 maja. Trasa wynosi 12 km i prowadzi od klubu w Skarbimierzycach, przez Kościno, do boiska w Lubieszynie.
czwartek, 18 kwietnia 2019 r., godz. 17:47  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra Teresa Dera zaprasza mieszkańców gminy na uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę budynku przedszkola publicznego w Mierzynie. Uroczystość odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia o godz. 14:00 na terenie przy Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie.
czwartek, 18 kwietnia 2019 r., godz. 08:25  |  przeczytaj więcej
Na stadionie Pogoni Szczecin odbyło się losowanie drużyn, które wezmą udział w jubileuszowej 10. edycji Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci Mini Mundial 2019. W gminie Dobra turniej odbędzie się 18 maja na boisku sportowym Orlik w Dobrej. W zeszłym roku w młodszej i starszej grupie wiekowej triumfowały zespoły z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu.
czwartek, 18 kwietnia 2019 r., godz. 07:38  |  przeczytaj więcej
Zakończyły się wybory sołtysów i rad sołeckich w gminie Dobra. Podczas zebrań wiejskich, które odbywały się między 2 a 17 kwietnia, wybrano reprezentantów 12 sołectw. Sołtysami zostały 4 kobiety i 8 mężczyzn. Dla 7 z nich będzie to już kolejna kadencja, a dla 5 - pierwsza.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

schowaj.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama