Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

poniedziałek, 29 maja 2023 r., godz. 19:57  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 27 maja odbyła się kolejna akcja wsparcia małego mieszkańca gminy Dobra Leosia Fabisiaka, który urodził się z trisomią 21. Podczas wydarzenia "Zmień garderobę, wesprzyj Leosia", które miało miejsce w Mierzynie, można było wymienić się ciuszkami i przy okazji wesprzeć małego Leosia.
poniedziałek, 29 maja 2023 r., godz. 15:30  |  przeczytaj więcej
Pracownicy Urzędu Gminy Dobra prowadzą stały monitoring występowania barszczu Sosnowskiego na terenie gminy. W tym roku potwierdzono już występowanie odrostów tej niebezpiecznej rośliny w rejonie miejscowości Kościno. Urzędnicy planują jej likwidację.
poniedziałek, 29 maja 2023 r., godz. 11:41  |  przeczytaj więcej
Straż Gminna w Dobrej usunęła z parkingu w Mierzynie porzucony pojazd marki Volkswagen. Stan pojazdu ewidentnie wskazywał, że nie jest użytkowany, nie posiadał aktualnego przeglądu i polisy OC, a próby skontaktowania się z ostatnim właścicielem były nieskuteczne.
poniedziałek, 29 maja 2023 r., godz. 08:27  |  przeczytaj więcej
Rozpoczyna się przebudowa drogi powiatowej Dołuje - Stobno. Wyremontowany zostanie 2,5-kilometrowy odcinek drogi od skrzyżowania z krajową 10 w Dołujach do pierwszego skrzyżowania w Stobnie.
piątek, 26 maja 2023 r., godz. 11:36  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra otrzymała ponad 3,2 mln złotych dofinansowania na przebudowę ulicy Malinowej w Wołczkowie. Inwestycja zakłada m.in. wykonanie nowej nawierzchni drogi, budowę sieci kanalizacji deszczowej, rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej i oświetlenia ulicznego.
czwartek, 25 maja 2023 r., godz. 16:01  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 25 maja 2023 r., godz. 06:29  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 28 maja zapraszamy na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka - Mierzyński Wór Przygód. Od godziny 12:00 do 15:00 na terenie rekreacyjnym Mierzynianka czekać będzie wiele atrakcji, m.in.: dziecięca strefa radości, dmuchańce i skakańce, gry, konkursy i zabawy.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama