Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

czwartek, 11 lipca 2019 r., godz. 16:20  |  przeczytaj więcej
Przy ulicy Kolorowej w Mierzynie widać już ściany budynku nowego, publicznego przedszkola. Prace budowlane idą pełną parą. W przyszłym roku w nowoczesnym budynku o powierzchni 2194 m2 swoją edukację rozpocznie 225 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. To obecnie największa inwestycja w gminie Dobra.
czwartek, 11 lipca 2019 r., godz. 13:27  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 11 lipca Komenda Powiatowa Policji w Policach obchodziła oficjalne uroczystości związane z 100. rocznicą powołania polskiej policji. Akademia odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Na uroczystości obecni byli m.in. przedstawiciele gminy Dobra.
środa, 10 lipca 2019 r., godz. 13:48  |  przeczytaj więcej
Po raz kolejny przyznano nagrodę Starosty Polickiego "Postawa godna naśladowania". W środę, 10 lipca w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach odbyła się uroczystość, podczas której wręczono honorowy medal Piotrowi Żelasko, mieszkańcowi gminy Dobra.
środa, 10 lipca 2019 r., godz. 13:14  |  przeczytaj więcej
Rok temu klub Wołczkowo-Bezrzecze drżał o ligowy byt, by teraz spoglądać w górę, gdzie wszystkie znaki na niebie mówią - tutaj tworzy się coś wielkiego. W zeszłym roku walka o utrzymanie i radość z dwunastego miejsca, a w tym niedosyt z zajęcia czwartej pozycji. To pokazuje, jaką klub przeszedł przemianę i w którym kierunku podąża.
środa, 10 lipca 2019 r., godz. 07:14  |  przeczytaj więcej
Pod koniec czerwca zamontowano nowe urządzenia zabawowe oraz elementy małej architektury na placach zabaw znajdujących się na terenie gminy Dobra. Ławki, karuzele, huśtawki, piaskownice i zestawy zabawowe pojawiły się m.in. w Dołujach, Skarbimierzycach, Kościnie, Wąwelnicy, Łęgach i Stolcu.
wtorek, 09 lipca 2019 r., godz. 15:15  |  przeczytaj więcej
Kamil Serafin, kierowca wyścigowy z gminy Dobra i jednocześnie Mistrz Polski z sezonu 2017, wygrał dwa wyścigi na słowackim torze Slovakiaring. Przed wakacyjną przerwą Kamil zajmuje 3. miejsce w klasyfikacji KIA PLATINUM CUP 2019.
poniedziałek, 08 lipca 2019 r., godz. 14:39  |  przeczytaj więcej
Kościół pw. św. Maksymiliana Kolbe w Stolcu otrzyma dofinansowanie na remont szachulcowej wieży. Decyzję o przyznaniu dotacji podjął Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego. Zabytek w Stolcu zbudowano w XVIII wieku w miejscu starszego, prawdopodobnie XVI-wiecznego kościoła.
Idź do strony   <<        >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama