Zaloguj się | Rejestracja

Projekt przebudowy drogi w Sławoszewie

środa, 24 kwietnia 2024 r., godz. 09:23  |  Wersja do druku

Starostwo Powiatowe w Policach wybrało wykonawcę projektu przebudowy drogi powiatowej nr 3911Z Dobra - Bartoszewo w miejscowości Sławoszewo. Dokumentacja wraz z pozwoleniem na budowę ma być gotowa do końca marca 2025 r.Droga powiatowa w Sławoszewie ma być przebudowywana na odcinku od przepustu na początku miejscowości (działka nr 84) do miejsca zakończenia w 2023 r. wyremontowanego odcinka w kierunku Bartoszewa.

Dokumentacja projektowa ma uwzględniać budowę drogi dla pieszych po obu stronach jezdni w ciągu ulicy Złotej, budowę sieci kanalizacji deszczowej, przebudowę istniejących skrzyżowań, zjazdów, wyjazdów lub wjazdów, przebudowę konstrukcji i poszerzenie jezdni do 6 m, przebudowę wszystkich kolidujących sieci i przyłączy uzbrojenia podziemnego oraz nadziemnego, a także przebudowę mostu nad kanałem Wołczkowskim.

Oferty na wykonanie projektu złożyły dwie firmy. Korzystniejszą cenę przedstawiła pracownia PRODROM z Grzepnicy, która wyceniła prace na 321.183,75 zł brutto.

Zamówienie obejmuje wykonanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. Dokumentacja projektowa wraz z pozwoleniem na budowę ma być gotowa do końca marca 2025 r.

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama