Zaloguj się | Rejestracja

W hotelu Julian może powstać dom kultury w Mierzynie

czwartek, 25 kwietnia 2024 r., godz. 11:24  |  Wersja do druku

W hotelu Julian przy ul. Weleckiej może powstać nowy dom kultury w Mierzynie. Podczas kwietniowej sesji Rady Gminy Dobra radni zgodzili się na rozpoczęcie negocjacji w sprawie zakupu budynku. Finalna decyzja będzie już zależeć od nowej Rady Gminy Dobra.Podczas 51. sesji Rady Gminy Dobra radni przyjęli uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie przez Gminę Dobra hotelu Julian przy ul. Weleckiej w Mierzynie. Po ewentualnej modernizacji obiekt miałby służyć mieszkańcom jako nowy dom kultury. Budynek jest wyremontowany i posiada wszelkie pozwolenia na użytkowanie.

Na 3 poziomach hotelu Julian znajdują się m.in. 3 duże sale, w pełni wyposażona kuchnia oraz 24 pokoje, które mogłyby służyć jako sale tematyczne i warsztatowe. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada parking na około 50 miejsc i jest dobrze skomunikowany - w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Przyjęta uchwała otwiera drogę do przyszłych negocjacji w sprawie zakupu budynku. Finalna decyzja będzie już zależeć od nowej Rady Gminy Dobra, która zostanie zaprzysiężona na początku maja.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama