Zaloguj się | Rejestracja

Pożar w piwnicy w domu wielorodzinnym w Rzędzinach

środa, 15 listopada 2023 r., godz. 08:35  |  Wersja do druku

We wtorek, 14 listopada w godzinach nocnych doszło do pożaru w piwnicy w domu wielorodzinnym w Rzędzinach. W wyniku dużego zadymienia ewakuowano mieszkańców budynku. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.Strażacy dostali wezwanie do pożaru ok. godz. 2 w nocy. Dym pojawił się w komórce lokatorskiej w piwnicy w domu wielorodzinnym w Rzędzinach.

Ze względu na duże zadymienie, ewakuowano wszystkich mieszkańców budynku. Po ugaszeniu pożaru mieszkańcy mogli wrócić do swoich mieszkań. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

W akcji brali udział strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie i Dobrej. Na miejsce zdarzenia przyjechali też policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie.

Źródło: OSP Wołczkowo

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama