Zaloguj się | Rejestracja

Uszkodzenie chodnika w Dołujach

piątek, 30 czerwca 2023 r., godz. 17:17  |  Wersja do druku

Strażnicy gminni nałożyli dwa mandaty karne na sprawcę uszkodzenia chodnika w Dołujach. Sprawca musi też pilnie usunąć powstałą szkodę.W poniedziałek, 26 czerwca strażnicy gminni zauważyli uszkodzony chodnik przy ulicy Żubrzej w miejscowości Dołuje. Kierowca pojazdu, który dokonał szkody, okazał zezwolenie Starostwa Powiatowego w Policach na poruszanie się pojazdów ciężarowych na trasie Dołuje do działki rolnej, na wysokości której został zniszczony chodnik.

Straż Gminna w Dobrej powiadomiła o zdarzeniu Starostwo Powiatowe w Policach, przesyłając zdjęcia powstałej szkody. W odpowiedzi starostwo przesłało informację, że owszem zezwolenie było wydane, ale nie na przejazd przez chodnik, gdzie nie ma wyznaczonego zjazdu.

"W związku z powstałą sytuacją starostwo cofnęło wydane zezwolenie. Strażnicy gminni nałożyli na sprawcę dwa mandaty karne. Jednocześnie, zarówno starostwo powiatowe jak i straż gminna, zobowiązały sprawcę do pilnego naprawienia uszkodzenia" - informuje Komendant Straży Gminnej w Dobrej Andrzej Budzyński.

Sprawa będzie monitorowana.

Źródło: Straż Gminna w Dobrej

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama