Zaloguj się | Rejestracja

Pożar traw na poligonie w Wołczkowie

poniedziałek, 20 marca 2023 r., godz. 14:15  |  Wersja do druku

W sobotę ok. godz. 16:30 doszło do pożaru traw na poligonie wojskowym przy miejscowości Wołczkowo. W gaszeniu pożaru brali udział strażacy z OSP Dobra i OSP Wołczkowo.Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 marca. Ok. godz. 16:30 strażacy otrzymali wezwanie do pożaru traw na terenie poligonu wojskowego w Wołczkowie. Na miejsce wezwano jednostki straży z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie i Dobrej.

Strażacy szybko podjęli działania gaśnicze i ograniczyli rozprzestrzenianie się ognia, a po ugaszeniu pożaru zabezpieczyli teren.

Tylko w miniony weekend na terenie Polski doszło do ponad 1100 pożarów traw i nieużytków rolnych. Od początku roku takich pożarów było już prawie 3000.

Fot. OSP Wołczkowo

Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama