Zaloguj się | Rejestracja

Pożar domu jednorodzinnego w Dobrej

poniedziałek, 20 lutego 2023 r., godz. 09:07  |  Wersja do druku

W sobotę po godz. 12 doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Dobrej. Ucierpiała jedna osoba, która po opatrzeniu przez ratowników została odwieziona do szpitala.Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 lutego. Ok. godz. 12:20 strażacy otrzymali wezwanie do pożaru domu jednorodzinnego przy ul. Konwaliowej w Dobrej. Po przybyciu na miejsce okazało się, że ogień ogarnął ścianę budynku wzdłuż komina, aż po samo poddasze przechodząc przez dwie kondygnacje domu.

Strażacy szybko podjęli działania gaśnicze i ograniczyli rozprzestrzenianie się ognia na dalsze pomieszczenia domu. Po ugaszeniu pożaru strażacy zabezpieczyli nieruchomość. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która została opatrzona przez zespół ratownictwa medycznego i odwieziona do szpitala.

W akcji wzięli udział strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Wołczkowa i Tanowa. Na miejscu zdarzenia były też jednostki pogotowia i policji.

Fot. OSP Wołczkowo

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama