Zaloguj się | Rejestracja

Wiadomości szkolne i radiowęzeł w PSP Dobra

wtorek, 26 marca 2024 r., godz. 18:38  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej wystartowały telewizyjne wiadomości szkolne, które przygotowują i prowadzą uczniowie. Samorząd Uczniowski poinformował też o planowanym uruchomieniu radiowęzła.Wiadomości szkolne przygotowywane i prowadzone przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego możemy oglądać na profilu szkoły na Facebooku. Pierwsze wydanie pojawiło się pod koniec lutego, kolejne 25 marca.

Marcowe wydanie wiadomości prowadzą uczennice klasy 7b Magda i Kalina z wirtualnego studia. Wiadomości rozpoczynają się profesjonalną czołówką. W najnowszym wydaniu możemy zobaczyć m.in. szkolne relacje z Dnia Kobiet, debaty "Gotówka czy karta", wielkanocnego kiermaszu. Wiadomości kończą się świątecznymi życzeniami i wesołym materiałem, który prezentuje od kulis nagrywanie materiału.

Zobacz marcowe wydanie wiadomości

To nie koniec nowości w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej. Samorząd Uczniowski poinformował, że po przerwie świątecznej w szkole rozpocznie nadawanie radiowęzeł. Muzyka, ogłoszenia i wywiady mają być puszczane z głośników w trakcie długich przerw. W szkole ogłoszono nabór uczniów, którzy będą chcieli zaangażować się w projekt. Podczas kiermaszu przeprowadzono także zbiórkę funduszy na sprzęt.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Fot.: PSP w Dobrej

Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama