Zaloguj się | Rejestracja

Nauczyciele z PSP Dobra zagrali z uczniami

piątek, 27 października 2023 r., godz. 08:30  |  Wersja do druku

Samorząd Uczniowski w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego zorganizował mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla pedagogów.Już po raz drugi Samorząd Uczniowski w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej zorganizował mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie. Głównym celem meczu nie była wygrana tylko dobra zabawa, integracja oraz szczytny cel.

W trakcie meczu członkowie samorządu zbierali pieniądze na karmę dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej.

"Z zebranych środków kupimy karmę, która trafi do potrzebujących czworonogów. Dziękujemy też wszystkim za pomoc w organizacji meczu i za wspaniałą zabawę. Powtórka za rok" - informują organizatorzy meczu.

Źródło: Marika Hetman, PSP Dobra

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama