Zaloguj się | Rejestracja

Pożegnanie klas 8 w PSP Dobra

wtorek, 27 czerwca 2023 r., godz. 06:40  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pożegnano uczniów klas 8. W uroczystości, która odbyła się 23 czerwca, wzięli udział rodzice, nauczyciele, dyrekcja i wychowankowie szkoły.Uroczystość pożegnania klas 8 w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i złożenia ślubowania przez uczniów. Następnie sztandar został przekazany uczniom klas 7.

Uczestników uroczystości powitała dyrektor szkoły Beata Szałkiewicz, która życzyła uczniom klas 8 powodzenia w dalszej nauce. Dyrektor odczytała też list gratulacyjny od Wójt Gminy Dobra. Następnie wręczono dyplomy i nagrody. Uczniowie mogli się wpisać do pamiątkowej księgi szkoły.

Nauczyciele otrzymali kwiaty od uczniów i podziękowania za naukę w szkole podstawowej. Na koniec uroczystości pojawił się też tort z dedykacją "Klasy VIII dziękują Nauczycielom".

Zobaczcie zdjęcia z pożegnania klas 8

Teraz czas na wakacje i chwilę wytchnienia w nauce.

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama