Zaloguj się | Rejestracja

Ekologicznie i zdrowo w PSP Dobra

środa, 29 listopada 2023 r., godz. 10:20  |  Wersja do druku

W grudniu w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej odbędzie się Mikołajkowy turniej piłki ręcznej i quiz ekologiczny. Projekt realizowany jest przez Uczniowski Klub Sportowy Orzeł ze środków Programu Społecznik.W środę, 6 grudnia w godz. 9:00 - 11:30 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Dobrej odbędzie się Mikołajkowy turniej piłki ręcznej połączony z quizem ekologicznym. W turnieju wezmą udział uczniowie klas 6 i 7. Uczestników podzielono na 6 drużyn - łącznie w turnieju weźmie udział 64 dzieci.

Uczniowie z pozostałych klas będą zwolnieni z zajęć, żeby dopingować swoich kolegów. Przewidziano atrakcyjne nagrody.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu "Ekologicznie i zdrowo - czyli na sportowo!" realizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy Orzeł ze środków Programu Społecznik. Projekt, oprócz turnieju i quizu, obejmuje też warsztaty proekologiczne, podczas których uczniowie zapoznają się z największymi wyzwaniami i zagrożeniami ekologicznymi dzisiejszych czasów oraz dowiedzą się, jak mogą wpływać na jakość środowiska, w którym żyjemy.

W przygotowaniu i złożeniu wniosku w ramach Programu Społecznik pomagała radna Gminy Dobra Monika Chomiuk, która obecnie realizuje warsztaty proekologiczne dla uczniów z PSP Dobra i poprowadzi finałowy quiz ekologiczny.

Ekologicznie i zdrowo - czyli na sportowo! - plakat:

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama