Zaloguj się | Rejestracja

Obchody Święta Niepodległości w PSP Mierzyn

piątek, 10 listopada 2023 r., godz. 17:40  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie odbyły się apele z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas uroczystości uczniowie wraz z gronem pedagogicznym zaśpiewali wspólnie pieśni patriotyczne.Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w piątek, 10 listopada. Na początku apelu uczniowie i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie zaśpiewali wspólnie hymn Polski. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, którą zaprezentowali uczniowie pod opieką nauczycielek Krzysztofy Romanowskiej i Magdaleny Dereń.

Były przemówienia i wspólne śpiewanie polskich pieśni patriotycznych. "Przybyli ułani pod okienko", "Wojenko, wojenko", "Rozkwitały pąki białych róż" - to tylko część piosenek, które zaprezentowali uczniowie. Występy nagrodzono gromkimi brawami.

Na koniec uroczystości dyrektor szkoły Iwona Kacperska Kufel podziękowała uczniom i nauczycielom za przygotowanie i udział w uroczystości.

Zobaczcie zdjęcia z obchodów Święta Niepodległości w PSP Mierzyn

Obchody Święta Niepodległości w PSP Mierzyn:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama