Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Piżamy i Kapci w szkole w Mierzynie

wtorek, 31 października 2023 r., godz. 16:14  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie odbył się Dzień Piżamy i Kapci. Akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski miała pokazać uczniom problemy dzieci z oddziałów onkologicznych, dla których piżama jest codziennością, nieodłączną częścią dnia.Samorząd Uczniowski Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie zaprosił uczniów i nauczycieli do udziału w Dniu Piżamy i Kapci. Celem akcji było zwrócenie uwagi i wsparcie dzieci z oddziałów onkologicznych, które całe dnie spędzają w piżamach i szlafrokach.

Społeczność uczniowska oraz nauczyciele chętnie wsparli akcję i we wtorek, 31 października stawili się w szkole w kapciach, piżamach i szlafrokach. Na szkolnych korytarzach można było spotkać jednorożce, misie, króliki i kotki.

Zobaczcie zdjęcia z Dnia Piżamy i Kapci

We wrześniu dzieci z oddziałów onkologicznych wspierali uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzędzinach. Wzięli oni udział w ogólnopolskiej akcji Bieg w Piżamach "Obudź w sobie anioła". Akcję organizuje Fundacja "Gdy liczy się czas" założona przez rodziców, których dzieci chorują miesiącami lub latami na chorobę nowotworową.

Fot. PSP Mierzyn

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama