Zaloguj się | Rejestracja

Zakończenie roku 8 klas w PSP Mierzyn

piątek, 23 czerwca 2023 r., godz. 18:22  |  Wersja do druku

W środę, 21 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych. Były łzy, chwile wzruszenia, piękny polonez, nagrody i wyróżnienia.Uroczystość pożegnania klas ósmych w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie rozpoczęła się od poloneza. Ósmoklasiści perfekcyjnie poradzili sobie z tańcem. Następnie dyrektor szkoły Iwona Kacperska-Kufel powitała rodziców i uczniów.

Najlepszych ósmoklasistów wyróżniono listami gratulacyjnymi, które odebrali rodzice. Były też nagrody i wyróżnienia za udział w wolontariacie. Dyrektor wymieniła również uczniów, którzy osiągnęli znaczące wyniki w olimpiadach i zawodach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości

Dyrektor Iwona Kacperska-Kufel życzyła uczniom powodzenia w nauce w szkołach ponadpodstawowych i udanych wakacji.

"Drodzy uczniowie, życzymy wam radosnych, beztroskich, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni" - życzy dyrekcja, nauczyciele i pracownicy PSP w Mierzynie.

Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama