Zaloguj się | Rejestracja

Sukces Zuzanny z PSP Mierzyn. Nagroda dla GCKiB w Dobrej

piątek, 02 czerwca 2023 r., godz. 08:58  |  Wersja do druku

Poznaliśmy laureatów konkursu "Lekturiada - w poszukiwaniu urody słowa". Pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Dudek, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie. Nagrodzono też Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.We wtorek, 30 maja wręczono nagrody w konkursie "Lekturiada - w poszukiwaniu urody słowa", który po raz czwarty zorganizowało Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Książnica Pomorska. W konkursie wzięli udział uczniowie 20 szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego.

Tegorocznymi zwycięzcami zostali:
Zuzanna Dudek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie
Mateusz Kazuba - SP3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie

Wyróżniono też:
Kaja Kulpa - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Barlinku
Daniel Kombułów - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Trzebieży
Nicola Babij - Zespół Szkół w Resku
Wiktoria Sobczak - Szkoła Podstawowa w Pyrzycach

Nagrodę dla najlepszej biblioteki, która przygotowała najciekawszy program popularyzujący literaturę wśród dzieci i młodzieży w ramach konkursu, otrzymało Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Dobrej.

Nagrody wręczyli Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Jerzy Sołtysiak i p.o. Dyrektor Książnicy Pomorskiej Przemysław Wraga.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama