Zaloguj się | Rejestracja

Debata kandydatów na wójta Gminy Dobra

czwartek, 07 marca 2024 r., godz. 20:07  |  Wersja do druku

W sobotę, 23 marca w siedzibie GCKiB w Dobrej odbędzie się debata programowa kandydatów na wójta Gminy Dobra. Spotkanie, podczas którego kandydaci będą odpowiadali na szereg pytań i prezentowali swój pomysł na rządzenie gminą, będzie transmitowane online w lokalnych mediach społecznościowych.
,W wyborach samorządowych w Gminie Dobra wystartuje największa liczba kandydatów na wójta w historii gminy. Swój start w wyborach potwierdzili: Waldemar Kitlas ze Stowarzyszenia Dobra Platforma, Grzegorz Śliwiński wspierany przez obecną wójt Teresę Derę, prezydenta Szczecina Piotra Krzystka i Koalicję Samorządową, Magdalena Zagrodzka ze Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra, Joanna Napiwodzka wspierana przez Koalicję Obywatelską oraz Bogusław Kozioł z Komitetu Wyborczego Wyborców Aktywni dla Gminy Dobra.

W sobotę, 23 marca o godz. 20:00 w siedzibie GCKiB w Dobrej odbędzie się debata programowa, podczas której kandydaci na wójta będą odpowiadali na szereg pytań i prezentowali swój pomysł na rządzenie gminą. To doskonała okazja, żeby przedstawić się mieszkańcom, odpowiedzieć na pytania dotyczące rozwoju gminy i zaprezentować założenia programowe swoich komitetów. Swój udział w debacie potwierdziło już trzech kandydatów. Spotkanie poprowadzi redaktor naczelny Dziennika Polickiego Gracjan Broda.

"Odpowiadam w pełni za warstwę merytoryczną, tematykę przygotowywanych pytań oraz same pytania podczas debaty. Pytania będą identyczne do wszystkich kandydatów. Każdy z kandydatów biorących udział w debacie będzie mógł wziąć ze sobą 20-osobową grupę osób, która zasiądzie na publiczności. Wszystkie zasady dotyczące debaty będą ustalone z przedstawicielami komitetów oraz kandydatami" - wyjaśnia Gracjan Broda.

Od strony technicznej debatę przygotuje TVR Zachodniopomorska Telewizja Regionalna. Debata będzie transmitowana online w lokalnych mediach społecznościowych: TVR Zachodniopomorska Telewizja Regionalna, Dziennik Policki, Gmina Dobra - portal informacyjny, Mierzyn i Bezrzecze.

Debata programowa w Gminie Dobra odbędzie się 2 tygodnie przed wyborami, zaplanowanymi na 7 kwietnia 2024 r. Kandydaci będą mogli przekonać niezdecydowanych wyborców do swoich pomysłów i koncepcji rozwoju gminy. Debaty polityczne często wpływają na ostateczne wyniki wyborcze i są dobrym sposobem na zaprezentowanie kandydatów szerokiej grupie mieszkańców oraz bezpośrednie porównanie poszczególnych programów wyborczych.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1409110869999967/

Debata kandydatów na wójta Gminy Dobra - plakat:

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama