Zaloguj się | Rejestracja

Kandydatka KO na wójta Gminy Dobra

poniedziałek, 19 lutego 2024 r., godz. 16:16  |  Wersja do druku

W poniedziałek, 19 lutego poznaliśmy czwartego kandydata na wójta Gminy Dobra. To wspierana przez Koalicję Obywatelską wicestarosta policki Joanna Napiwodzka.Konferencja Joanny Napiwodzkiej odbyła się w Centrum Bankietowym Astoria w Mierzynie. Kolejna kandydatka na wójta Gminy Dobra ma 42 lata i mieszka w Mierzynie. Obecnie piastuje stanowisko wicestarosty polickiego.

"Mam trzy kluczowe punkty w swoim programie wyborczym: plan zagospodarowania przestrzennego, drogi i wykorzystywanie środków z Unii Europejskiej. Jeśli chodzi o drogi, to byłoby dobrze gdybyśmy stworzyli taki harmonogram remontu budów dróg, żeby każdy z naszych mieszkańców przynajmniej wiedział, że jego miejscowość i ulica, którą dojeżdża do swojej posesji, jest uwzględniona w tym harmonogramie" - mówiła Joanna Napiwodzka.

Joannę Napiwodzką popiera Koalicja Obywatelska. Podczas konferencji w Mierzynie kandydatce towarzyszyli m.in. marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i poseł Bartosz Arłukowicz.

W wyborach samorządowych, które zaplanowano na 7 kwietnia 2024 r., wystartuje największa liczba kandydatów na wójta w historii Gminy Dobra. Mieszkańcom i mediom zaprezentowało się już czterech: Waldemar Kitlas ze Stowarzyszenia Dobra Platforma, Grzegorz Śliwiński wspierany przez obecną wójt Teresę Derę, prezydenta Szczecina Piotra Krzystka i Koalicję Samorządową, Magdalena Zagrodzka ze Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra oraz Joanna Napiwodzka wspierana przez Koalicję Obywatelską. W gminie pojawiły się też banery piątego kandydata - jest nim Bogusław Kozioł, nauczyciel z PSP w Dobrej.

Fot.: Paweł Siemiński

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama