Zaloguj się | Rejestracja

Trzeci kandydat na wójta Gminy Dobra

sobota, 10 lutego 2024 r., godz. 17:53  |  Wersja do druku

W sobotę, 10 lutego poznaliśmy trzeciego kandydata na wójta Gminy Dobra. Oprócz Waldemara Kitlasa i Grzegorza Śliwińskiego o stanowisko gospodarza gminy będzie się ubiegać radna Magdalena Zagrodzka.Konferencja Magdaleny Zagrodzkiej odbyła się w klubie GCKiB w Dołujach. Nowa kandydatka na wójta Gminy Dobra startowała już na to stanowisko w wyborach samorządowych w 2018 roku. Wtedy przegrała z aktualną Wójt Gminy Dobra Teresą Derą, która oficjalnie poinformowała, że po 4 kadencjach nie będzie już startować w wyborach na wójta.

Magdalena Zagrodzka jest mieszkanką Mierzyna i radną Gminy Dobra, wcześniej piastowała stanowisko radnej Powiatu Polickiego. Kandyduje na wójta z ramienia Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra.

"Jesteśmy silną grupą samorządowców i kadrą specjalistów, wokół których siebie skupiłam. Mocno pracujemy na rzecz lokalnej społeczności, budując społeczeństwo obywatelskie. Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną, uważamy, że samorząd powinien zostać niepolityczny i niezależny, bo to my mieszkańcy decydujemy o losie naszej gminy, naszej małej ojczyzny" - mówiła podczas konferencji kandydatka na wójta.

W trakcie spotkania zaprezentowano kandydatów na radnych, wśród których są obecni radni oraz mieszkańcy gminy. Magdalena Zagrodzka zadeklarowała, że kandydaci na radnych chcą razem z mieszkańcami tworzyć lepszą przyszłość w Gminie Dobra. Niebawem ma zostać zaprezentowany program wyborczy kandydatki.

Wszystko wskazuje na to, że w wyborach samorządowych, które zaplanowano na 7 kwietnia 2024 r., wystartuje największa liczba kandydatów na wójta w historii Gminy Dobra. Obecnie znamy już trzech: Waldemara Kitlasa ze Stowarzyszenia Dobra Platforma, Grzegorza Śliwińskiego wspieranego przez obecną wójt Teresę Derę, prezydenta Szczecina Piotra Krzystka i Koalicję Samorządową oraz Magdalenę Zagrodzką ze Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra. Wg nieoficjalnych informacji to nie koniec i niebawem poznamy kolejnego kandydata lub nawet kandydatów na wójta.

Fot.: Wspólnota Samorządowa Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama