Zaloguj się | Rejestracja

Pierwszy kandydat na wójta Gminy Dobra

czwartek, 11 stycznia 2024 r., godz. 08:16  |  Wersja do druku

W środę, 10 stycznia Stowarzyszenie Dobra Platforma zaprezentowało kandydata na wójta Gminy Dobra. Jest nim prezes stowarzyszenia i jednocześnie sołtys Bezrzecza Waldemar Kitlas.Waldemar Kitlas jest przedsiębiorcą, prezesem Stowarzyszenie Dobra Platforma i sołtysem Bezrzecza. Podczas konferencji, która odbyła się 10 stycznia w Mierzynie, ogłosił zamiar startowania w wyborach samorządowych, które odbędą się najprawdopodobniej w kwietniu tego roku.

"Patrzę na nadchodzące wybory i przyszłą kadencję wójta w perspektywie 10-letniej. Jestem przekonany, że gdy otrzymam zaufanie mieszkańców, gmina Dobra stanie się wzorcową gminą w Polsce. Potencjał jest, tylko trzeba go wykorzystać. Największym bogactwem gminy Dobra są jej mieszkańcy, bo oni generują dochód gminy. Bez ich podatków nie byłoby samorządu" - mówił kandydat na wójta Gminy Dobra.

Waldemar Kitlas poinformował, że ma już skompletowany skład kandydatów na radnych, którzy są gotowi do startu w wyborach samorządowych, zarówno merytorycznie jak i mentalnie. Pracę wójta postrzega tak jak pracę menadżera dużej firmy, każda złotówka musi być wydana jak najefektywniej. Uważa, że Dobra powinna być gminą przede wszystkim mieszkaniowo-wypoczynkową. Planuje również powołać do życia gminne przedsiębiorstwo komunalne.

"Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom społecznym stworzyliśmy ankietę "Porozmawiajmy o gminie". Z pomocą tego narzędzia zebraliśmy już wiele opinii i wiemy co mieszkańców gminy boli i co trapi. Wszystkie te bolączki wraz z gotowymi rozwiązaniami zostaną odzwierciedlone w naszym programie wyborczym, który przedstawimy podczas kampanii wyborczej" - poinformował podczas konferencji Waldemar Kitlas.

Fot,: Paweł Siemiński

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama