Zaloguj się | Rejestracja

Policjanci zatrzymali 12 poszukiwanych osób

wtorek, 28 lutego 2023 r., godz. 09:04  |  Wersja do druku

Policjanci z KPP Police i KP Mierzyn przeprowadzili działania o kryptonimie "Poszukiwany". W jej wyniku zatrzymano 12 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach i Komisariatu Policji w Mierzynie przeprowadzili działania o kryptonimie "Poszukiwany". W ciągu 3 dni policjanci zatrzymali 12 poszukiwanych osób - 11 mężczyzn i 1 kobietę. Trzy osoby miały możliwość wykupienia swojej wolności poprzez uregulowanie zaległej grzywny, pozostałe 9 osób zostało doprowadzonych do zakładu karnego i aresztu śledczego, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Wśród zatrzymanych znalazły się osoby, które popadły w konflikt z prawem m.in. za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości, uszkodzenie ciała innej osoby oraz kradzieże.

Podwójnego pecha miał 28-latek, który został zatrzymany przez policjantów celem odbycia 8 miesięcy kary pozbawienia wolności. Podczas zatrzymania mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Poza karą pozbawienia wolności czeka go kolejne postępowanie karne w tej sprawie.

"Jeżeli posiadacie Państwo informacje co do przebywania osób poszukiwanych przez organy ścigania, prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji" - apeluje mł. asp. Anna Kaźmierczak z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Źródło: mł. asp. Anna Kaźmierczak, KPP w Policach

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama