Zaloguj się | Rejestracja

Zakończenie roku w szkole w Bezrzeczu

wtorek, 27 czerwca 2023 r., godz. 17:59  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu odbyły się uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego. Wyróżniającym się uczniom wręczono dyplomy i nagrody. Przygotowano też programy artystyczne.Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23 dla klas 1-3 w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu rozpoczęło się w piątek o godz. 10:00. Na początku odśpiewano wspólnie hymn Polski. Następnie uczniowie przedstawili program artystyczny złożony z piosenek i wierszy.

Dyrektor szkoły Jarosław Poźniak nagrodził najlepszych uczniów dyplomami i nagrodami. Dyplomy otrzymali również nauczyciele, którzy z okazji Dnia Dziecka przygotowali dla uczniów niezwykle oryginalne przedstawienie.

Po wręczeniu nagród uczestnicy uroczystości mogli podziwiać piracki taniec w wykonaniu uczniów. Na koniec wszyscy rozeszli się do sal, w których wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa ukończenia roku.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości

Wszystkim uczniom życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji!

Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama