Zaloguj się | Rejestracja

Turniej rodzinny w szkole w Bezrzeczu - zdjęcia

wtorek, 30 maja 2023 r., godz. 12:08  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu odbył się turniej rodzinny. W zawodach sportowych wzięli udział dzieci z klas 0 wraz z rodzicami.Uczestników turnieju rodzinnego, który odbył się 19 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu, podzielono na dwie grupy: żółtą i zieloną. Dla rodziców i uczniów klas 0 przygotowano kilka konkurencji.

Podczas zawodów sprawnością musiały wykazać się nie tylko dzieci, ale również rodzice. Były biegi z przeszkodami, toczenie wielkich piłek oraz nieco mniejszych za pomocą kija do hokeja, rzuty woreczkami do celu oraz piłką do kosza, a także przenoszenie piłek na rakietkach. Rodzice musieli też ciągnąć na workach swoje pociechy.

Wszystkie konkurencje rozgrywane były przy głośnym dopingu. Widać było ogromne zaangażowanie zarówno dzieci jak i rodziców. Nie brakowało zabawnych sytuacji.

Zobaczcie fotorelację z turnieju

Każdy z uczestników turnieju otrzymał dyplom, a na końcu wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama