Zaloguj się | Rejestracja

I Olimpiada Sportowa w przedszkolu w Mierzynie

sobota, 25 maja 2024 r., godz. 09:24  |  Wersja do druku

W Przedszkolu Publicznym nr 1 w Mierzynie odbyła się I Olimpiada Sportowa "Aktywny przedszkolak". Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych i wygrywały dyplomy, medale i puchary.I Olimpiada Sportowa "Aktywny przedszkolak" odbyła się w czwartek, 23 maja w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Mierzynie. W wydarzeniu wzięli udział m.in. wójt Gminy Dobra Magdalena Zagrodzka i wicewojewoda zachodniopomorski Bartosz Brożyński.

Dla dzieci przygotowano szereg konkurencji sportowych, które wymagały sprawności i szybkości. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie z torami przeszkód i pokonywaniem poszczególnych zadań.

Zobaczcie zdjęcia z olimpiady

Dla uczestników olimpiady przygotowano dyplomy, medale i puchary, które wręczali wychowawcy i dyrektor Zespołu Przedszkoli w Mierzynie Beata Nowicka.

Patronami I Olimpiady Sportowej "Aktywny przedszkolak" byli Wójt Gminy Dobra i Wojewoda Zachodniopomorski.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama