Zaloguj się | Rejestracja

Mam Talent w Przedszkolu nr 1 w Mierzynie

poniedziałek, 30 października 2023 r., godz. 18:00  |  Wersja do druku

Przedszkole Publiczne nr 1 w Mierzynie zaprasza dzieci do udziału w konkursie Mam Talent. Konkurs odbywa się pod patronatem Gminy Dobra, Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Rzecznika Praw Dziecka.Konkurs Mam Talent odbędzie się w środę, 22 listopada o godz. 10:00 w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Mierzynie. Dzieci będą prezentowały swoje talenty w 3 kategoriach wiekowych: 3 lata, 4-5 lat oraz 6-7 lat.

Wymagania konkursu:
- rodzic przygotowuje dziecko oraz niezbędne rekwizyty/strój,
- czas trwania występu do 5 minut,
- podpisane nośniki muzyczne z wybranym podkładem powinny być dostarczone do wychowawców do dnia 21 listopada.

Zapisy prowadzone są do 10 listopada za pośrednictwem adresu justyna.paczes@przedszkolemierzyn.pl. Podczas zapisów należy podać szczegóły dotyczące występu.

Organizatorkami konkursu są: Justyna Pacześ, Magda Radomska i Gabriela Lewińska.

Konkurs odbywa się pod patronatem Gminy Dobra, Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Rzecznika Praw Dziecka. Sponsorami są: CH Ster, Kuratorium Oświaty w Szczecinie i 4 Fun.

Źródło: Przedszkole Publiczne nr 1 w Mierzynie

Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama