Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka w przedszkolach w Mierzynie

czwartek, 01 czerwca 2023 r., godz. 18:53  |  Wersja do druku

W środę, 31 maja zaczęły się obchody Dnia Dziecka w Zespole Przedszkoli w Mierzynie. Na terenie przedszkoli przy ul. Kolorowej i Weleckiej pojawiły się dmuchane zamki. Dzieci mogły też pomalować buzie i skosztować pysznego popcornu.Obchody Dnia Dziecka w Zespole Przedszkoli w Mierzynie potrwają w sumie trzy dni. W środę, 31 maja przygotowano dla dzieci popcorn, malowanie buziek i ogromne, kolorowe zamki, które ufundowała Rada Rodziców.

W czwartek, 1 czerwca zaplanowano "Bajkową dyskotekę", na której można było wystąpić w przebraniach. Było też czytanie i oglądanie bajek oraz piknik na trawie, podczas którego dzieci mogły skosztować owoców, warzyw, babeczek, chrupek kukurydzianych i ciast, bez bitej śmietany czy budyniowych mas.

"W piątek, 2 czerwca odbędzie się dzień po hasłem "Sportowo - zdrowo i wesoło". Do dyspozycji dzieci będzie sprzęt sportowy. Przygotujemy specjalne stacje z zadaniami" - mówi Beata Nowicka, dyrektor Zespołu Przedszkoli w Mierzynie.

Po zadowolonych minach przedszkolaków można dojść do wniosku, że obchody Dnia Dziecka w mierzyńskich przedszkolach były bardzo udane.

Zobaczcie zdjęcia z Dnia Dziecka

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama