Zaloguj się | Rejestracja

Wójt Teresa Dera podziękowała mieszkańcom

wtorek, 07 maja 2024 r., godz. 07:34  |  Wersja do druku

Teresa Dera, która dzisiaj kończy swoją 18-letnią pracę na stanowisku wójta, podziękowała mieszkańcom za wspólną pracę na rzecz Gminy Dobra. Była okazja do rozmów, wspomnień i porównań, jak wyglądała gmina kilkanaście lat temu, a jak prezentuje się dzisiaj.W poniedziałek, 6 maja przed Urzędem Gminy Dobra odbyło się spotkanie kończącej swoją ostatnią, 4. kadencję wójt Teresy Dery z mieszkańcami. Wójt podziękowała za wsparcie, słowa otuchy i wieloletnią współpracę na rzecz rozwoju gminy.

"Dziękuję, że byliście, że wspieraliście, że dodawaliście energii do działania. Nie mówię "do widzenia" tylko "do zobaczenia". Niech ten tort będzie symbolem tego, że dobrze i słodko żyje się w gminie Dobra" - mówiła Teresa Dera.

Podczas spotkania była okazja do rozmów i wspomnień. Przeprowadzono także zbiórkę środków pieniężnych na rzecz Państwa Genowefy i Jana z Grzepnicy, którzy w pożarze domu stracili swój dobytek. Na koniec mieszkańcy i pracownicy urzędu odśpiewali uroczyste "sto lat" na cześć wójt Teresy Dery.

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera sprawowała funkcję gospodarza gminy od 2006 roku - nieprzerwanie od 18 lat. Przez ten czas mało znana w Polsce gmina wiejska zmieniła się w prężną jednostkę samorządu terytorialnego, nagradzaną w różnorodnych rankingach o zasięgu krajowym.

Zobacz 18 wydarzeń, które w znaczący sposób wpłynęły na życie mieszkańców Gminy Dobra, podczas 18-letniej pracy wójt Teresy Dery - kliknij po więcej.

Fot. TVR Zachodniopomorska Telewizja Regionalna

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama