Zaloguj się | Rejestracja

Pasowanie na pierwszaka w szkole w Dołujach

środa, 18 października 2023 r., godz. 07:29  |  Wersja do druku

W piątek, 13 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach odbyło się pasowanie na pierwszaka. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i dyrekcja szkoły.Z okazji uroczystości pasowania na ucznia w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach starsze klasy przygotowały dla pierwszaków program artystyczny. Były piosenki, wiersze i występy. Następnie młodzi bohaterowie uroczystości wypili symboliczny sok z cytryny pokazując przy tym zabawne minki.

Po części artystycznej dyrektor szkoły Lidia Krakowiak rozpoczęła uroczystość pasowania uczniów. Każdy z pierwszaków złożył ślubowanie i otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości

Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu pierwszoklasisty. To pierwszy moment, w którym pierwszoklasiści składają ślubowanie, są pasowani na uczniów i oficjalnie dołączają do społeczności szkolnej.

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama