Zaloguj się | Rejestracja

Zakończenie roku w szkole w Dołujach

poniedziałek, 26 czerwca 2023 r., godz. 15:38  |  Wersja do druku

W piątek, 23 czerwca o godz. 9:00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach odbyło się zakończenie roku szkolnego klas 1-3. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i dyrekcja szkoły.Na początku uroczystości w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach wszyscy odśpiewali hymn Polski. Następnie uczniowie klas 1-3 przedstawili program artystyczny. Nie zabrakło pięknych piosenek i wspaniałych występów, które wspierali nauczyciele.

Po części artystycznej dyrektor szkoły Lidia Krakowiak powitała uczniów i rodziców, a następnie odczytała list gratulacyjny od Wójt Gminy Dobra. Później przyszedł czas na nagrodzenie rodziców, którzy wspierali szkołę, oraz uczniów, którzy ukończyli rok szkolny 2022/23.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości

"Słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń i dobrego humoru" - życzą nauczyciele i pracownicy ze szkoły w Dołujach.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama