Zaloguj się | Rejestracja

Zebranie wiejskie w Buku

wtorek, 19 września 2023 r., godz. 16:54  |  Wersja do druku

Sołtys Buku zaprasza mieszkańców miejscowości na zebranie wiejskie, podczas którego omawiane będą sprawy związane z funduszem sołeckim. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 września o godz. 16:30 w świetlicy wiejskiej w Buku.W czwartek, 21 września o godz. 16:30 w świetlicy wiejskiej w Buku odbędzie się zebranie wiejskie mieszkańców sołectwa Buk. Podczas spotkania z mieszkańcami omawiane będą kwestie związane z funduszem sołeckim na 2024 rok.

Zebrania dotyczące funduszu sołeckiego odbędą się też w sołectwach Bezrzecze (19 września o godz. 18:00 w sali gimnastycznej PSP w Bezrzeczu), Wołczkowo (19 września o godz. 18:00, klub GCKiB przy ul Lipowej 11a w Wołczkowie), Mierzyn (20 września o godz. 18:00, stołówka Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie) oraz Dobra (21 września o godz. 18:00, klub GCKiB przy ul. Granicznej w Dobrej).

W przypadku braku quorum w podanych wyżej terminach, zebrania odbędą się pół godziny później - o godz. 18:30 (w Buku o godz. 17:00) bez względu na liczbę mieszkańców obecnych na zebraniu.

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama