Zaloguj się | Rejestracja

Zebrania wiejskie w Wołczkowie i Dobrej

poniedziałek, 18 września 2023 r., godz. 10:07  |  Wersja do druku

Sołtysi Wołczkowa i Dobrej zapraszają mieszkańców miejscowości na zebrania wiejskie, podczas których omawiane będą sprawy związane z funduszem sołeckim. Spotkania odbędą się we wtorek i czwartek, 19 i 21 września o godz. 18:00 w klubach GCKiB w Wołczkowie i w Dobrej.We wtorek, 19 września o godz. 18:00 w klubie GCKiB przy ul Lipowej 11a odbędzie się zebranie wiejskie mieszkańców sołectwa Wołczkowo. Dwa dni później, 21 września o godz. 18:00 w klubie GCKiB przy ul. Granicznej zaplanowano zebranie wiejskie mieszkańców sołectwa Dobra. Podczas spotkań z mieszkańcami omawiane będą kwestie związane z funduszem sołeckim na 2024 rok.

Zebrania dotyczące funduszu sołeckiego odbędą się też w sołectwach Bezrzecze (19 września o godz. 18:00 w sali gimnastycznej PSP w Bezrzeczu) oraz Mierzyn (20 września, godz. 18:00 w stołówce PSP w Mierzynie).

W przypadku braku quorum w podanych wyżej terminach, zebrania odbędą się pół godziny później - o godz. 18:30 bez względu na liczbę mieszkańców obecnych na zebraniu.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama