Zaloguj się | Rejestracja

Zakończenie roku w PSP Rzędziny

niedziela, 25 czerwca 2023 r., godz. 18:49  |  Wersja do druku

W piątek, 23 czerwca po godz. 8 odbyło się zakończenie roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzędzinach. Podczas uroczystości pożegnano też uczniów klas 8.Na początku uroczystości dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzędzinach Ewa Lewandowska powitała uczniów i rodziców. Następnie odczytała list gratulacyjny od Wójt Gminy Dobra.

Uczniowie, którzy ukończyli rok szkolny 2022/23 z najlepszymi ocenami otrzymali nagrody i wyróżnienia. Rozdano też świadectwa z czerwonym paskiem.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości

Dyrektor i nauczyciele pożegnali uczniów klas 8 i życzyli im powodzenia w dalszej nauce.

"Zakończenie roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji dzieci nie będą musiały wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy" - życzą udanych wakacji nauczyciele ze szkoły w Rzędzinach.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama