Zaloguj się | Rejestracja

Wyniki konkursu plastycznego "Zabytki Gminy Dobra"

piątek, 16 czerwca 2023 r., godz. 16:06  |  Wersja do druku

W czwartek, 15 czerwca rozdano nagrody laureatom konkursu plastycznego "Zabytki Gminy Dobra". Uroczystość odbyła się w klubie Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Wołczkowie.Konkurs plastyczny "Zabytki Gminy Dobra" skierowany był do dzieci, młodzieży i dorosłych. Prace miały przedstawiać jeden lub zespół obiektów ujętych w Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Dobra - lista zabytków i były oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 7-10 lat, 11-15 lat oraz powyżej 15 lat.

Łącznie wpłynęło 138 prac plastycznych. Prace oceniane były według następujących kryteriów: oryginalność, zgodność z tematem, estetyka i kompozycja, spełnienie wymogów dot. formatu A3.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 15 czerwca o godz. 12:00 w klubie Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Wołczkowie. Nagrody wręczali Wójt Gminy Dobra Teresa Dera i kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich Małgorzata Chmielewska.

Laureaci konkursu "Zabytki Gminy Dobra"

Kategoria (7-10 lat)
1. miejsce - Hanna Pokrywińska
2. miejsce - Tomasz Szyntor
3. miejsce - Patrycja Szczęsna

Kategoria (11-15 lat)
1. miejsce - Julia Chojnacka
2. miejsce - Klara Chomiuk
3. miejsce - Alicja Kuklis

Kategoria (powyżej 15 lat)
1. miejsce - Krystyna Nowak
2. miejsce - Blanka Konarzewska - Maślak
3. miejsce - Alicja Jaworek

Komisja konkursowa przyznała również 7 wyróżnień:

Kategoria (7-10 lat)
Adam Jędruszek
Hanna Poźniak

Kategoria (11-15 lat)
Veronika Bezverkha
Natalia Gniotek
Agata Kuklińska
Oliwia Soczomska
Szymon Terman

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy, medale oraz nagrody w formie bonu prezentowego.

Zobaczcie zdjęcia z rozdania nagród

Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy nie mogli przybyć na uroczystość ogłoszenia wyników, proszeni są o przybycie do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Dobra w Wołczkowie przy ul. Lipowej 51 po odbiór pamiątkowych dyplomów i medali.

"Dziękuję uczestnikom konkursu, ich rodzinom oraz nauczycielom za zaangażowanie i wkład włożony w przygotowanie prac plastycznych promujących zabytki Gminy Dobra" - podziękowała uczestnikom Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Konkurs zorganizowany został w ramach realizacji Programu Opieki nad Zabytkami na lata 2020-2023.

Źródło: Urząd Gminy Dobra.

Zabytki w gminie Dobra - cz.1:


Zabytki w gminie Dobra - cz.2:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama