Zaloguj się | Rejestracja

Zabytki Gminy Dobra - konkurs plastyczny

piątek, 12 maja 2023 r., godz. 08:46  |  Wersja do druku

Wójt Gminy Dobra serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Zabytki Gminy Dobra". Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych.Prace zgłoszone do konkursu powinny przedstawiać jeden lub zespół obiektów ujętych w Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Dobra - lista zabytków. Pracę konkursową należy wykonać z użyciem dowolnej techniki plastycznej płaskiej: rysunek, malarstwo, grafika, itp. z wykorzystaniem dowolnych materiałów plastycznych (np. kredki, ołówek, farby akwarelowe, farby plakatowe, farby akrylowe, farby olejne) na twardym nośniku (blok techniczny, brystol, karton) lub na płótnie o formacie A3.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu - zobacz tutaj.

Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 7-10 lat, 11-15 lat oraz powyżej 15 lat (zgodnie z datą urodzin).

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia udziału w konkursie należy dostarczyć osobiście do 19 maja 2023 r. do godz. 15 do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Dobra z siedzibą w Wołczkowie przy ul. Lipowej 51. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 czerwca o godz. 12:00 w Gminnym Centrum Kultury Gminy Dobra - klub w Wołczkowie przy ul. Lipowej 11.

Pobierz kartę zgłoszenia

Zwycięzcy konkursu (miejsca od I -III) otrzymają dyplomy oraz nagrody w formie bonu prezentowego sieci sklepów Empik. Prace konkursowe będą elementem wystawy czasowej w klubie GCKiB w Wołczkowie w dniach 16-25 czerwca.

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego celem jest propagowanie wiedzy o zabytkach Gminy Dobra.

Źródło: Urząd Gminy Dobra. Fot. www.drony.szczecin.pl

Zabytki w gminie Dobra - cz.1:


Zabytki w gminie Dobra - cz.2:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama