Zaloguj się | Rejestracja

Polsko-Ukraiński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

środa, 24 maja 2023 r., godz. 14:17  |  Wersja do druku

W sobotę, 27 maja w Mierzynie odbędzie się Polsko-Ukraiński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy. Trasa rajdu liczy ok. 10 km i prowadzi z terenu rekreacyjnego Mierzynianka do CH Ster.Serdecznie zapraszamy miłośników jazdy na rowerze na Polsko-Ukraiński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy. Zbiórkę uczestników rajdu zaplanowano na godz. 9:30 na terenie rekreacyjnym Mierzynianka przy ul. Nasiennej w Mierzynie. Rajd rozpocznie się o godz. 10:00.

Trasa rajdu liczy ok. 10 km i prowadzi z terenu rekreacyjnego Mierzynianka do patio CH Ster. Tempo jazdy będzie rekreacyjne, aby najstarsi i najmłodsi uczestnicy nie mieli problemu z pokonaniem trasy. Dzieci mogą uczestniczyć w rajdzie wyłącznie pod opieką swoich bliskich. Pamiętajcie też o zabraniu kasków co znacznie zwiększy wasze bezpieczeństwo.

Zakończenie rajdu planowane jest na terenie patio Centrum Handlowego Ster, gdzie na uczestników wydarzenia będą czekały medale, kamizelki dla dorosłych i dzieci, elementy odblaskowe, poczęstunek, konkursy z nagrodami i niespodzianki.

Rajd organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn, które pozyskało środki z Programu Społecznik 2022-2024.Щиро запрошуємо родини з України на польсько-український велопробіг поколінь

Дата проведення мітингу: 27 травня 2023 року
Час збору: 9:30
Початок:10:00 Спортивно-відпочинкова зона Mierzynanka в Межині, вул.Насенна 20

Кінець зльоту: торговий центр Ster, вулиця Ku Sloncu 67, де заплановано багато атракціонів, включно з нагородженням медалями. світловідбиваючі жилети, частуванняPolsko-Ukraiński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy - plakat:

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama