Zaloguj się | Rejestracja

Pomóżmy PSP Mierzyn wygrać sprzęt sportowy

czwartek, 18 maja 2023 r., godz. 08:49  |  Wersja do druku

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie bierze udział w konkursie "Pho3nix Active School". Pomóżmy mierzyńskiej szkole wygrać zestawy sprzętu sportowego.Konkurs "Pho3nix Active School" adresowany jest do wszystkich publicznych i niepublicznych szkół podstawowych w Polsce. Zabawa dzieli się na dwa etapy:

Etap I - Stworzenie i zgłoszenie prac konkursowych: od 15 kwietnia do 7 maja 2023 r.
Etap II - Głosowanie nad pracami konkursowymi: od 17 maja do 24 maja 2023 r.

Szkoły, które wzięły udział w konkursie, musiały przygotować i wysłać prace konkursowe w formie filmu przedstawiającego inicjatywy promujące w szkole aktywność fizyczną, ćwiczenia sportowe, zabawy ruchowe, taneczne, gry zespołowe lub ćwiczenia indywidualne. Taki film przygotowała m.in. Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie im. Przyjaciół Dzieci.

Teraz ruszyło głosowanie na przesłane filmy, które potrwa do dnia 24 maja. Możemy pomóc mierzyńskiej szkole głosując na stronie, do której link zamieszczamy poniżej:

ZAGŁOSUJ TUTAJ

Z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos na film. Głos należy potwierdzić klikając link aktywacyjny, który zostanie wysłany na wskazany adres. Nagrodami w konkursie są zestawy sprzętu sportowego.

"Prosimy o wsparcie naszych działań. Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli zaangażują Państwo w głosowanie na naszą szkołę, jak największą liczbę osób spośród rodziny i znajomych. Wystarczy skopiować link i przesłać go dalej z prośbą o wzięcie udziału w głosowaniu" - zachęcają do głosowania nauczyciele wychowania fizycznego z PSP Mierzyn.

Głosujmy i pomóżmy wygrać szkole podstawowej z Mierzyna w konkursie "Pho3nix Active School".

Zobacz regulamin konkursu

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama