Zaloguj się | Rejestracja

You Can Dance - zagłosujmy na PSP Mierzyn

piątek, 24 lutego 2023 r., godz. 14:44  |  Wersja do druku

Grupa taneczna z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie bierze udział w konkursie You Can Dance. Do 5 marca możemy głosować na młodych tancerzy reprezentujących mierzyńską szkołę. Do wygrania jest nawet 15 tys. złotych oraz wizyta gwiazd programu w szkole.Od 24 lutego można głosować w drugiej edycji konkursu You Can Dance, będącego wspólną inicjatywą Telewizji Polskiej oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. W konkursie bierze udział prawie 350 filmów zgłoszonych przez szkoły podstawowe, które zawierają zapis pokazów tanecznych z oryginalną choreografią. Na najlepsze filmy możemy głosować za pomocą strony internetowej programu.

W konkursie bierze udział 6 szkół z Pomorza Zachodniego, w tym grupa taneczna z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie. Zespół złożony z ok. 40 młodych tancerzy z klas 1-8 trenuje pod profesjonalnym okiem Joanny Łuczak. Możemy im pomóc biorąc udział w bezpłatnym i ogólnodostępnym głosowaniu.

ZAGŁOSUJ TUTAJ

10 szkół, które do 5 marca do godz. 23:59 zdobędą największą liczbę głosów otrzymają nagrody:

1. miejsce: 15 000 zł oraz wizyta gwiazd programu w szkole
2. miejsce: 9 000 zł
3. miejsce: 8 000 zł
4. miejsce: 7 000 zł
5. miejsce: 6 000 zł
6. miejsce: 5 000 zł
7. miejsce: 4 000 zł
8. miejsce: 3 000 zł
9. miejsce: 2 000 zł
10. miejsce: 1 000 zł

Każdy głosujący musi wybrać 3 filmy, aby jego głos był ważny. Dodatkowo, spośród trzech wybranych szkół należy wskazać jedną, która otrzyma od głosującego podwójny głos. W głosowaniu można brać udział raz dziennie, z jednego adresu IP. Wyniki konkursu poznamy 6 marca 2023 r.

Zobacz regulamin konkursu

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama