Zaloguj się | Rejestracja

Tancerze z Good Dance Academy podbili Świnoujście

czwartek, 27 kwietnia 2023 r., godz. 11:49  |  Wersja do druku

Tancerze ze szkoły tańca Good Dance Academy z gminy Dobra wzięli udział w turnieju tańca nowoczesnego "Roztańczone Wyspy" w Świnoujściu. Młode talenty, które na co dzień trenują w Mierzynie pod okiem Joanny Łuczak i Weroniki Fertyk, zdobyły worek medali, w tym nagrodę Grand Prix turnieju.W niedzielę, 16 kwietnia w hali sportowej SP nr 1 w Świnoujściu odbył się turniej tańca nowoczesnego "Roztańczone Wyspy". Zawody zorganizowane przez Studio Tańca "Etiuda" były otwarte dla różnych kategorii wiekowych. O przynależności zespołu do danej kategorii decydował wiek najstarszego tancerza. Można było startować w kilku kategoriach lub formach tanecznych.

W turnieju wzięli udział m.in. tancerze ze szkoły tańca Good Dance Academy z gminy Dobra. Było wiele emocji, radość i łzy, a także zdobywanie doświadczenia w nowych kategoriach tanecznych. Podczas zawodów młodzi tancerze mogli się pochwalić wieloma osiągnięciami:

1. miejsce: solo Jazz Dance Mini Kids Klaudia Ciemcioch
1. miejsce: solo Urban Pop Juveniles Zuzanna Niegrebecka
1. miejsce: duet Cont. Ballet Junior Agata Kaczmarek/Weronika Gorzała
1. miejsce: mini formacja Contemporary Ballet Junior - Good Junior
1. miejsce: formacja Jazz Dance Junior - Good Junior
2. miejsce: duet Jazz Dance Mini Kids Alicja Szpura/Klaudia Ciemcioch
2. miejsce: solo Urban Pop Juveniles Szymon Górny
3. miejsce: solo Contemporary Ballet Junior Klaudia Kurasz
3. miejsce: duet Jazz Dance Natalia Grabińska/Nina Kowalik
4. miejsce: solo Jazz Dance Juveniles Nadia ben Slimane
5. miejsce: solo Jazz Dance Juveniles Nadia Sylla
7. miejsce: solo Jazz Dance Juveniles Laura Ciemcioch
8. miejsce: solo Jazz Dance Juveniles Maja Kołodziejczyk
8. miejsce: solo Contemporary Ballet Juveniles Nikola Tomtała
10. miejsce: solo Jazz Dance Juveniles Pola Tomtała
10. miejsce: solo Jazz Dance Juveniles Liliana Mazur
11. miejsce: solo Contemporary Ballet Junior Noemi Fassero Gamba
11. miejsce: solo Contemporary Ballet Junior Anastasiia Subota

Dodatkowo formacja jazz Good Junior zdobyła nagrodę Grand Prix turnieju. Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!

Szkoła tańca Good Dance Academy rozpoczęła swoją działalność w październiku 2021 r. Kadrę trenerską tworzą wykwalifikowane trenerki Joanna Łuczak i Weronika Fertyk - wielokrotne mistrzynie Polski w stylach Street Dance, Show Dance, Modern i Jazz. Szkoła prowadzi zajęcia w Mierzynie dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 lat do 16 lat.

Na zajęciach tancerki i tancerze uczą się od podstaw takich stylów tanecznych jak: Disco Dance, Jazz Dance i Modern. Dodatkowym dużym atutem szkoły są dodatkowe warsztaty, podczas których uczestnicy uczą się elementów akrobatyki, gimnastyki, klasyki i innych stylów tanecznych.

Trenerki stawiają na ciągły ruch i rozwój, dzięki czemu grupy tańczące w Good Dance Academy mają na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia.

"Gmina Dobra kojarzy nam się jednoznacznie jako Good Dance Academy. Mieszkamy i pracujemy tu na co dzień. Widzimy wielki potencjał w dzieciach. Nasze bogate doświadczenia taneczne możemy wykorzystywać do rozwoju wszystkich tancerek i tancerzy. Energia na treningach czasem aż kapie na głowy" - śmieją się trenerki Asia i Weronika.

Więcej informacji o szkole tańca Good Dance Academy można znaleźć na Facebooku fb/gooddanceacademy. Pytania odnośnie konkretnych grup tanecznych można kierować pod adres info@gooddance.pl oraz pod nr telefonów 501-806-988 i 792-030-393.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama