Zaloguj się | Rejestracja

Sukcesy tancerek z Good Dance Academy

środa, 15 marca 2023 r., godz. 11:43  |  Wersja do druku

Młode tancerki ze szkoły tańca Good Dance Academy z gminy Dobra zajęły pierwsze miejsca podczas Mistrzostw Polski WADF i Pucharu Polski WADF w Międzyrzeczu. Turniej odbył się w weekend 11 i 12 marca w hali Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku.W sobotę i niedzielę 11 i 12 marca hala sportowo-widowiskowa Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku stała się areną Mistrzostw Polski WADF (Światowej Federacji Tańca Artystycznego) i Pucharu Polski WADF. Organizatorami tanecznej imprezy było Szczecińskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego DANCE STUDIO PAA, a współorganizatorami: World Artistic Dance Federation Polska, Zespół Taneczny Trans z Międzyrzecza, Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku oraz Szkoła Podstawowa nr 6. Patronat nad taneczną imprezą objął burmistrz Międzyrzecza Remigiusz Lorenz.

W zawodach wzięły udział m.in. tancerki ze szkoły tańca Good Dance Academy z gminy Dobra. Grupa taneczna Good Junior zajęła pierwsze miejsca w kategoriach Contemporary Ballet Small Team PP SILVER oraz Contemporary Jazz All Teams juniorzy PP OPEN. Dodatkowo 5. miejsce w kategorii Duet Contemporary Ballet zajęły Weronika Gorzała i Agata Kaczmarek, 6. miejsce w kategorii Solo Contemporary Ballet Anastasiia Subota i 9. miejsce w tej samej kategorii Noemi Fassero Gamba. Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!

Szkoła tańca Good Dance Academy rozpoczęła swoją działalność w październiku 2021 r. Kadrę trenerską tworzą wykwalifikowane trenerki Joanna Łuczak i Weronika Fertyk - wielokrotne mistrzynie Polski w stylach Street Dance, Show Dance, Modern i Jazz. Szkoła prowadzi zajęcia w Mierzynie dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 lat do 16 lat.

Na zajęciach tancerki i tancerze uczą się od podstaw takich stylów tanecznych jak: Disco Dance, Jazz Dance i Modern. Dodatkowym dużym atutem szkoły są dodatkowe warsztaty, podczas których uczestnicy uczą się elementów akrobatyki, gimnastyki, klasyki i innych stylów tanecznych.

Trenerki stawiają na ciągły ruch i rozwój, dzięki czemu grupy tańczące w Good Dance Academy mają na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia.

"Gmina Dobra kojarzy nam się jednoznacznie jako Good Dance Academy. Mieszkamy i pracujemy tu na co dzień. Widzimy wielki potencjał w dzieciach. Nasze bogate doświadczenia taneczne możemy wykorzystywać do rozwoju wszystkich tancerek i tancerzy. Energia na treningach czasem aż kapie na głowy" - śmieją się trenerki Asia i Weronika.

Więcej informacji o szkole tańca Good Dance Academy można znaleźć na Facebooku fb/gooddanceacademy. Pytania odnośnie konkretnych grup tanecznych można kierować pod adres info@gooddance.pl oraz pod nr telefonów 501-806-988 i 792-030-393.

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama