Zaloguj się | Rejestracja

Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Pomaga"

środa, 26 kwietnia 2023 r., godz. 14:24  |  Wersja do druku

W Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Pomaga". W turnieju organizowanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Policach wzięli udział uczniowie z całego powiatu, w tym z gminy Dobra.We wtorek, 25 kwietnia w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Pomaga". W zmaganiach wzięło udział ponad 50 uczniów ze szkół z terenu powiatu polickiego.

Turniej został podzielony na trzy etapy: test pisemny, zadania praktyczne i odpowiedzi ustne. Najlepsi uczestnicy zakwalifikowali się do kolejnego etapu i będą reprezentować Powiat Policki na szczeblu wojewódzkim.

Nagrody wyróżnionym wręczała między innymi Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka. Partnerem wydarzenia był m.in. Powiat Policki.

Turniej zorganizowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Tekst: Mateusz Frąckowiak - Starostwo Powiatowe w Policach
Fot. Przemysław Grzybowski - KP PSP w Policach

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama