Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra - OGRÓD, KWIACIARNIE

OGRÓD
Usługi i gospodarstwa ogrodnicze · Projektowanie ogrodów · Kwiaciarnie
Promocja:
gminadobra.jpg
Dodaj swoją firmę!
Brakuje Twojej Firmy? Dodaj ją do katalogu!
Wyślij maila na adres reklama@gminadobra24.pl
z następującymi informacjami: nazwa firmy, adres siedziby, numer kontaktowy, krótki opis. W ciągu 48 godzin dodamy Twoją Firmę do katalogu. I nic za to nie zapłacisz!

Katalog firm:
NS OGRODY I WNĘTRZA
ul. Róży Wiatrów 11, 72-003 Dobra
Projekty: Wioletta Niwińska tel. +48 886 616 519
Realizacja: Dawid Sarkiewicz tel. +48 510 280 041
e-mail: biuro@ogrody-wnetrza.pl
www.ogrody-wnetrza.pl

Branża: Ogrody - projektowanie, realizacja

Opis:
Zajmujemy się kompleksowo budową ogrodów od projektu po wszystkie prace związane z realizacją. Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w ogrodnictwie i brukarstwie na rynku polskim i niemieckim. Chcesz mieć piękny ogród przed domem? Zadzwoń do nas! My go dla ciebie stworzymy. Przyjedziemy, porozmawiamy o tym, jak chciałbyś, aby on wyglądał, doradzimy, zrobimy projekt z wizualizacją przez architekta zieleni, dopasowany do twojego budżetu, zorganizujemy materiał, zbudujemy Twój ogród przez naszą ekipę ludzi doświadczonych w branży ogrodniczej i brukarskiej - po prostu pod klucz. Na życzenie klienta zajmiemy się kompleksowo wszystkimi składowymi tego przedsięwzięcia - od organizacji materiałów twardych jak i roślinnych po ich pielęgnację w kolejnych latach. Zobacz nasze przykładowe realizacje.

ogrody.jpg

Kompleksowe zakładanie trawników
Telefon: +48 501 585 105

Branża: Wyrównywanie terenu, trawniki

Opis:
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników - wyrównujemy ziemię, przygotowujemy podłoże, zakładamy trawniki z siewu. Służymy pomocą i doradztwem. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik ? Skontaktuj się z nami. Nasze ceny są idealnie skrojone.

trawniki.jpg

DREWBEN.jpgZ.P.D. DREWBEN
Bernard Kacprowski
78-217 Stanomino 1/1
Telefon: +48 606 316 713
e-mail: drewben_zach@op.pl

Branża: Galanteria ogrodowa

Opis:
Firma Drewben zajmuje się produkcją galanterii ogrodowej. Oferujemy m.in.: altany, meble ogrodowe, donice, ogrodzenia, domki narzędziowe, drewutnie, place zabaw, huśtawki ogrodowe. Wykonujemy także usługi tartaczne.

Zobacz nasze projekty - kliknij i powiększ:SYMA S.C. Maciej Baranowski, Michał Baranowski
ul. Dworska 43a, 71-026 Szczecin
Telefon: +48 508 24 25 22, +48 511 621 037
e-mail: biuro@syma.pl
www.syma.top100.net.pl

Branża: Utrzymanie terenów zielonych

"Avangarden" Monika Konieczna
ul. Poronińska 21, 71-023 Szczecin
Telefon: +48 791 776 939
e-mail: monika@avangarden.szczecin.pl
www.avangarden.szczecin.pl

Branża: Ogrody – projektowanie

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama