Zaloguj się | Rejestracja

Festyn dla Gieni i Janka w Grzepnicy

poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., godz. 09:12  |  Wersja do druku

W sobotę w Grzepnicy odbył się festyn charytatywny dla Gieni i Janka, którzy w pożarze domu stracili swój dobytek. Podczas wydarzenia zebrano 55 tysięcy złotych dla poszkodowanych mieszkańców Grzepnicy.W piątek, 19 kwietnia doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Grzepnicy. Domownicy zdążyli w porę opuścić budynek. Z ogniem walczyło 8 zastępów gaśniczych straży pożarnej. Pożar udało się opanować. Niestety budynek jest bardzo zniszczony.

W wyniku pożaru dobytek straciło małżeństwo z Grzepnicy. Mieszkańcy, przyjaciele i rodzina postanowili wesprzeć Gienię i Janka organizując internetową zbiórkę, a później festyn charytatywny.

W sobotę, 27 kwietnia na boisku w Grzepnicy odbył się festyn dla Gieni i Janka. Było pyszne ciasto, gorące napoje, kiełbasa z grilla, tosty, chleb ze smalcem, wata cukrowa, popcorn, owoce w czekoladzie, dmuchańce dla dzieci, malowanie buziek, kolorowe tatuaże, pokaz karate, salsa i wiele innych atrakcji.

Podczas wydarzenia odbył się bieg dla dzieci i dorosłych zorganizowany przez GZ LZS Dobra, ExtremE WOLF oraz mieszkańców i sołtysa Grzepnicy. Opłata startowa była dobrowolna - cała kwota została przeznaczona dla mieszkańców poszkodowanych w pożarze.

Dzięki wielkim sercom uczestników festynu udało się zebrać aż 55 tysięcy złotych.

Zobaczcie zdjęcia z festynu dla Gieni i Janka

Cały czas trwa zbiórka na rzecz poszkodowanych mieszkańców. Możemy pomóc wpłacając dowolną kwotę za pośrednictwem strony: https://zrzutka.pl/3kxpvd

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama