Zaloguj się | Rejestracja

Mistrzostwa Taekwon-do w gminie Dobra - relacja

wtorek, 02 kwietnia 2024 r., godz. 11:47  |  Wersja do druku

W sobotę, 23 marca w gminie Dobra odbyły się Mistrzostwa Ziem Zachodnich w Taekwon-do ITF. Zawody rozegrano w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej.W Mistrzostwach Ziem Zachodnich w Taekwon-do ITF wzięło udział 176 zawodniczek i zawodników w wieku od 6 do 16 lat. Do Dobrej przyjechali młodzi sportowcy z czterech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Reprezentowali oni takie miasta jak Słupsk, Gorzów Wielkopolski, Kołobrzeg, Szczecin, Szczecinek, Myślibórz oraz Wrocław.

Znakomicie spisali się młodzi zawodnicy z terenu gminy Dobra, którzy w kategoriach wiekowych od 6 do 16 lat trzy razy zajęli pierwsze miejsce, dwa razy drugie, oraz dwa razy trzecie miejsce.

Na turniej przybyło wielu kibiców, którzy gorąco dopingowali zawodników. Wszyscy uczestnicy mistrzostw otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsi nagrody rzeczowe.

Zobaczcie relację zdjęciową z turnieju

Organizatorami Mistrzostw Ziem Zachodnich w Dobrej byli Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz oraz Klub Sportów Walki "Tornado" Szczecin. Organizatorzy dziękują dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej za pomoc w organizacji wydarzenia.

Fot. TVR Zachodniopomorska Telewizja Regionalna
Tekst: Jerzy Trędowicz, Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama