Zaloguj się | Rejestracja

Remonty cząstkowe dróg powiatowych

wtorek, 14 listopada 2023 r., godz. 08:44  |  Wersja do druku

Na drogach powiatowych m.in. w gminie Dobra trwają remonty cząstkowe nawierzchni. Wykonuje je firma Data Trans z Pyrzyc na zlecenie Starostwa Powiatowego w Policach. Na ten cel przeznaczono 240 tys. złotych.Pod koniec września Starostwo Powiatowe w Policach rozstrzygnęło przetarg na remonty cząstkowe dróg. Najkorzystniejszą ofertę zaproponowała firma Data Trans Usługi Sprzętowo-Transportowe Roboty Drogowe z Pyrzyc.

Wykonawca zobowiązany jest do usuwania uszkodzeń jezdni zagrażających bezpieczeństwu w ruchu drogowym oraz mogących skutkować szkodami komunikacyjnymi. Ubytki w jezdni mają być uzupełniane masą mineralno-bitumiczną.

W ramach zlecenia wykonane zostaną naprawy nawierzchni dróg powiatowych znajdujących się m.in. na terenie gminy Dobra. Zamówienie obejmuje ulice Lipową i Słoneczną w Wołczkowie, ulice Szczecińską, Graniczną i Dębową w Dobrej, ulice Północną i Na Świdwie w Łęgach, ulicę Afrodyty w Grzepnicy, ulicę Złotą w Sławoszewie, ulice Jesienny Sad, Żubrzą i Daniela w Dołujach oraz ulicę Długą w Mierzynie, a także drogi Stolec - Rzędziny, Grzepnica - Płochocin i Buk - Lubieszyn.

Koszt remontów dróg powiatowych wyniesie niecałe 240 tys. złotych. Naprawy będą realizowane do końca 2023 roku.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama