Zaloguj się | Rejestracja

Program opieki nad zabytkami w gminie Dobra - konkurs

piątek, 10 listopada 2023 r., godz. 14:04  |  Wersja do druku

Gmina Dobra zaprasza mieszkańców do udziału w 2. edycji konkursu "Krzyżówka", realizowanego w ramach "Programu Opieki nad Zabytkami na lata 2020-2023". Wystarczy wydrukować krzyżówkę dostępną m.in. na naszej stronie, rozwiązać ją, wpisać hasło konkursowe i przesłać do urzędu do 24 listopada. Do wygrania atrakcyjne nagrody.Konkurs polegający na rozwiązaniu krzyżówki opublikowanej na stronie internetowej Urzędu Gminy Dobra realizowany jest w ramach Programu Opieki nad Zabytkami na lata 2020-2023.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać następujące czynności:
- wydrukować formularz krzyżówki - kliknij tutaj,
- prawidłowo rozwiązać krzyżówkę,
- wpisać w oznaczone miejsce hasło konkursowe,
- dostarczyć druk wypełnionej krzyżówki wraz z oznaczeniem imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu uczestnika, podpisać klauzulę o zapoznaniu się z regulaminem konkursu oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia zabawy.

Termin na dostarczenie prawidłowego rozwiązania upływa 24 listopada 2023 r. Podpisany formularz rozwiązanej krzyżówki można dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Dobra - Wydział Spraw Obywatelskich w Wołczkowie przy u. Lipowej 51 w godzinach otwarcia urzędu lub wysłać za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Urząd Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16A, 72-003 Dobra, z dopiskiem KRZYŻÓWKA - II EDYCJA.

Do wygrania jest pięć Kart Prezentowych Empik o wartości 200 zł każda. Organizatorem konkursu jest Gmina Dobra.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama