Zaloguj się | Rejestracja

Niepodległościowe biegi przełajowe w Dobrej

środa, 08 listopada 2023 r., godz. 07:08  |  Wersja do druku

W niedzielę, 12 listopada na boisku sportowym w Dobrej odbędą się biegi przełajowe z okazji obchodów 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorami wydarzenia są Aktywni Dobra i Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej.Niepodległościowe biegi przełajowe rozpoczną się o godz. 11:30 na terenie kompleksu sportowego przy ul. Sportowej w Dobrej.

Dla dzieci przygotowano biegi w 12 kategoriach wiekowych. Każdy z młodych uczestników otrzyma pamiątkowy medal, balon, popcorn, frytki i gorącą czekoladę. Miejsca na podium wyróżnione zostaną pucharami.

O godz. 13:30 wystartuje Niepodległościowy Marsz Nordic Walking na dystansie 5 km, a o godz. 14:30 Niepodległościowy Bieg Przełajowy na tym samym dystansie. Uczestnicy otrzymają medale, ciepły posiłek i herbatę. Przygotowano też puchary dla osób, które zajmą miejsca na podium.

Zapisy na biegi prowadzone są na stronie: https://mierzyn.pl/biegi-dobra

Organizatorami wydarzenia są Aktywni Dobra, Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej oraz Koło Gospodyń Wiejskich Witaj w Grzepnicy, które będzie odpowiedzialne za część gastronomiczną imprezy.

Niepodległościowe biegi przełajowe (kliknij i powiększ):

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama