Zaloguj się | Rejestracja

Zapraszamy na Dobrą Ligę i jesienny kiermasz

środa, 25 października 2023 r., godz. 15:08  |  Wersja do druku

W weekend 28 i 29 października na boisku przy ul. Sportowej w Dobrej odbędzie się Dobra Liga, czyli gminne rozgrywki piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Lokalne kluby sportowe zmierzą się z sąsiadami z regionu. W niedzielę zaplanowano też jesienny kiermasz.Dobra Liga - gminne rozgrywki piłki nożnej dla dzieci i młodzieży - rozpocznie się w sobotę o godz. 10:00. Na boisku przy ul. Sportowej w Dobrej zmierzą się młodziki z klubów UKS Orzeł Dobra, GKS Mierzynianka Mierzyn, KS Wołczkowo-Bezrzecze, Chemik Police i Salos Szczecin.

Sobota, 28 października
godz. 10-13 - rozgrywki młodzików
UKS Orzeł Dobra
GKS Mierzynianka Mierzyn
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Chemik Police
Salos Szczecin

Niedziela, 29 października
godz. 10-13 - rozgrywki juniorów
UKS Orzeł Dobra
KS WoŁczkowo-Bezrzecze
Salos Szczecin 1
Salos Szczecin 2

Na sportowe zmagania zaprasza Uczniowski Klub Sportowy Orzeł Dobra. Turniej realizowany jest w ramach programu rządowego Mikrogranty Sportowe.

"Chciałbym podziękować radnej Monice Chomiuk za pomoc w napisaniu wniosku o dofinansowanie wydarzenia oraz Gminie Dobra za udostępnienie infrastruktury sportowej" - dziękuje Łukasz Piasecki z UKS Orzeł Dobra.

Na mieszkańców czekają nie tylko sportowe zmagania. W niedzielę na terenie rekreacyjnym przy boisku odbędzie się jesienny kiermasz. Na wydarzenie zaproszono lokalnych rzemieślników, rękodzielników i usługodawców. Pojawią się m.in.: Good Dog Hot-dog, Tanateja i jej mini dzieła sztuki, Ze świecą szukać - artystyczne i nieziemsko pachnące świece, Fioletowy Pomponik - dziergane cudeńka, SMART DECO - pracownia florystyczna, SMART nieruchomości - kredyty - ubezpieczenia, Sylwia Pokrywińska ze swoimi rzemieślniczymi wędlinami i serami, Siesta Umysłu, Loduffka i ich genialne gofry na patyku.

Podczas kiermaszu Fundacja Nie Bój Się Marzyć zorganizuje zbiórkę środków, które będą wspierały organizację Onkomikołajek w klinice Św. Mikołaja przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie (m.in. paczki dla dzieci z oddziałów hematologii i onkologii dziecięcej, zabawa mikołajkowa, warsztaty i prelekcje). Dla wszystkich darczyńców będzie czekało ciasto lub inne urocze drobiazgi. Zapraszamy do wsparcia tej akcji. Już dzisiaj każdy może zostać Św. Mikołajem.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama